Yalçın ,Tek Başına Malatya'ya Yeter

Görgün, kendisini ziyaret ederek siyasi duruş ve ilkelerini aktaran Ali YALÇIN için "Ali Yalçın'ın Kızılay'da yapmış olduğu değerli çalışmalardan dolayı çok yakinen biliyoruz. Malatya için yapmış olduğu olumlu şahsi çalışmaları takdire şayandır.

Yalçın ,Tek Başına Malatya'ya Yeter Malatya Siyaset

YALÇIN, TEK BAŞINA MALATYA'YA YETER

Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali YALÇIN, seçim çalışmalarına dernek, esnaf ve vatandaş ziyaretleri ile devam ediyor.

Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali YALÇIN seçmenin ayağına giderek çalınmadık kapı bırakmayacağız diyerek başladığı seçim çalışmalarını oldukça yoğun bir şekilde yürütüyor. Topsöğüt, Cengiz Topel ve daha birçok mahalle esnaf ve vatandaşını ziyaret eden YALÇIN, mevcut yönetimin değiştirilmesinin aciliyetini ve gerekçelerini dile getiriyor.

Bu kapsamda YALÇIN, Malatya'da sosyal, kültürel ve yardımlaşma bağlamında örnek düzeyde birçok faaliyette bulunan Baskilliler Sosyal Kültürel Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı ve üyelerini ziyaret etti.

MALATYA'NIN YİĞİT İNSANLARA İHTİYACI VAR

YALÇIN, "Bütün Baskillilere Başkan Yunus Görgün şahsında teşekkür ediyorum. Uzun yıllardır tanıdığım Yunun başkan gerçekten sivil bir organizasyonun, tarafın gündeme getirdiği sorunlar ve şahsının çok pratik sorun çözücülüğü bakımından örnek bir başkandır. Kendilerini hizmetlerini ivme kazandırarak devam ettirdikleri için teşekkür ediyorum"

Dernek Başkanı ve üyelerinin Malatya'daki siyasetin ve sivilin dengesini iyi koruduklarına değinen YALÇIN, "Yunus başkanımız hem başarılı bir iş adamı hem de azımsanmayacak bir bilinçli toplumu başarıyla  temsil ettiği için birçok övgüye layıktır. Bizler de kendisinden ilhamlar alarak bir dönem dernekleşme, sivil toplum faaliyetlerini yürüttük. Ben kendisine Malatya'ya yapmış olduğu katkıdan ötürü, sivil siyaset, sivil toplum ve üyeleri arasında kurmuş olduğu bu güzel dengenin devamlılığı adına kendine teşekkür ediyorum. Umuyorum ve inanıyorum ki Baskilliler Sosyal Kültürel Eğitim ve Yardımlaşma Derneğinin Malatya'da yürüttüğü sosyal, kültürel ve yardımlaşma faaliyetleri birçok sivil toplum kuruluşuna örnek olacaktır. İnşallah gündeme taşımak istedikleri kısa, orta ve uzun vadeli projelerinde Rabbim kendilerine yardımcı olur" dedi.

MALATYA'YI KILCAL DAMARLARINA KADAR BİLEN VEKİL İSTİYORUZ

Baskilliler Sosyal Kültürel Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Yunus Görgün ideal siyasetçinin özelliklerini,  "Biz Malatya'da siyasete soyunup mikrofonu mecliste bu milletin adına alıp konuşacak insanların Malatya'nın sorunlarını temelde bilen, Malatya'nın sıkıntılarına hakim, Malatya'nın her köyünü, her yolunu, her sorununu kılcal damarlarına kadar öğrenip mecliste tüm Türkiye'ye aktarabilecek cesur yürekli, yiğit insanlara ihtiyaç vardır" şeklinde tanımladı.

Görgün, kendisini ziyaret ederek siyasi duruş ve ilkelerini aktaran Ali YALÇIN için "Ali Yalçın'ın Kızılay'da yapmış olduğu değerli çalışmalardan dolayı çok yakinen biliyoruz.  Malatya için yapmış olduğu olumlu şahsi çalışmaları takdire şayandır. Ali bey kendisi sağ olsun bu iradeyi gösterip, bu milletin sesini duyurmak için mecliste bu konuları yetkili mercilere ulaştıracağını ve bu konuda mecliste Malatya'nın sesi olacağını, kürsüde sadece bulunduğu mensup olduğu yörenin değil, tüm toplumun sorunlarını oraya taşıyacağını beyan etmesi bizleri olumlu yönde etkilemiştir. Kendisine çıktığı bu kutlu yolda başarılar diliyorum. İnşallah Rabbim, kendisi ve milletimiz hakkında olumlu bir sonucu elde etmesini sağlar. Kendisine ve ekip arkadaşlarına başarılar diliyorum, bizleri ziyaret ettikleri için de çok teşekkür ediyorum" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 171
Bu Ay : 2655
Toplam : 2655

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom