Gevrek, Devam Etmekten Yana

PTT 1.Lig takımı Yeni Malatyaspor’da gözler kulüp başkanı Adil Gevrek ile Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır görüşmesine çevrildi.

Gevrek, Devam Etmekten Yana Malatya Spor

 Kulüp Başkanı Adil Gevrek’in devam edip etmeme konusundaki net kararını açıklamak için Malatya’ya geleceği belirtildi.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ile bir görüşme gerçekleştireceği belirtilen Gevrek’in Çakır’dan ekonomik olarak istediği desteği alması halinde göreve devam edeceği ifade edildi.

31 Mayıs’ta hem mali kongresini hem de seçim kongresini gerçekleştirecek Yeni Malatyaspor’da yaşanan yönetimsel belirsizliğin hafta sonuna kadar netlik kazanması bekleniyor. Malatya’ya gelerek temaslarına devam edeceği belirtilen mevcut başkan Adil Gevrek’in ilk olarak büyükşehir belediye başkanı ve kulüp divan kurulu başkanı Ahmet Çakır ile görüşeceği ifade edildi.

Daha önce Adil Gevrek’e yönetimini güçlendir diyen Ahmet Çakır’ın, Gevrek’in yeni döneme devam etmesi halinde ne kadar ve nasıl bütçe oluşturacağını soracağı, Gevrek’in yol haritasını beğendiği takdirde ise gelecek sezon için devam etmesi yönünde katkı sunacağı öğrenildi.

Yaklaşık 10 gündür yeni yönetimi kurmak için birçok görüşme gerçekleştiren Adil Gevrek’in ise büyükşehir belediyesinden geçen sezona göre daha fazla destek istemeye hazırlandığı öğrenildi. Takımı yine şampiyonluğa oynatmak istediğini her fırsatta dile getiren Gevrek, devam edip etmeme kararını Çakır ile yapacağı görüşmeden sonra verecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 327
Bu Ay : 327
Toplam : 327

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom