Pilavımızı Yeriz, Siyasetimizi de Yaparız

MHP Malatya Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız, Kahramanmaraş ve İlçeleri Dayanışma Derneği ziyaretinden sonra Akçadağ’ın Yağmurlu köylüleriyle bir araya geldi.

Pilavımızı Yeriz, Siyasetimizi de Yaparız Malatya Siyaset

Kahramanmaraşlılar, MHP’li Yıldız’a tam destek verdiler

MHP’li Yıldız: “Aynı şehirde yaşamaktan onur duyuyorum”

MHP Malatya Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız, “Kahramanmaraşlılarla aynı şehirde yaşamaktan, onlara hizmet edecek olmamdan onur ve gurur duyuyorum” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız, Kahramanmaraş ve İlçeleri Dayanışma Dernek Başkanı Cengiz Tekeş ve dernek üyeleriyle bir araya geldi. MHP Malatya Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız, Kahramanmaraş’ın yiğit evlatları ve hanım efendileriyle bir arada olmanın onurunu ve gurunu yaşadığını belirterek, “Kahramanmaraşlı kardeşlerimle aynı şehirde yaşamaktan da şeref duyuyorum. Tek tek hepsini de iyi tanıyorum. Hepsi de saygın insanlar olduğunu çok iyi biliyorum. Özellikle de belirtmek istiyorum ki, birlikte yaşamaktan ve Malatya’da birlik beraberlik içinde olduğumuz için de çok mutluyuz. Kahramanmaraşlılara hizmet etmek için yola çıkmaktan da şeref ve gurur duyuyorum. Cenabı Allah hepinizden razı olsun” şeklinde konuştu.

TEKEŞ, BAŞARILAR DİLEDİ

Kahramanmaraş ve İlçe Dayanışma Dernek Başkanı Cengiz Tekeş ise Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız’ı derneklerinde ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, millete hizmet için çıktığı kutsal yolda, başarılı olmanızı temenni etti. MHP’li Yıldız’ın Malatya’ya şimdiye kadar çok iyi hizmetler yaptığını belirten Tekeş bundan sonra da milletvekili olarak daha güzel çalışmalar yapmasını temenni etti.  

YILDIZ, KAHRAMANMARAŞLILARLA İLGİLİ DÜŞÜNCELERİNİ ANI DEFTERİNE YAZDI

Yapılan konuşmalardan sonra MHP Malatya Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız, Kahramanmaraşlılar ve İlçeler Dayanışma Derneği tarafından tutulan anı defterine Kahramanmaraşlılarla ilgili duygu ve düşünlerini yazdı. MHP’li Yıldız, daha sonra da dernek üyeleriyle birlikte hem Malatya’ya hem de Malatya’da yaşayan Kahramanmaraşlılara Milliyetçi Hareket iktidarında yapacakları hizmetleri anlattı.

MHP’Lİ YILDIZ, AKÇADAĞLILAR PİLAVINI DA YİYECEK, SİYASETİNİ DE YAPACAK

MHP Malatya Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız, Kahramanmaraş ve İlçeleri Dayanışma Derneği ziyaretinden sonra Akçadağ’ın Yağmurlu köylüleriyle bir araya geldi. MHP’li Yıldız, Akçadağ’ın evladı olduğunu anımsatarak, “Sizlerden oy istemiyorum. Sizlerin evladınıza sahip çıkmanızı bekliyorum. Akçadağ’ın, Malatya’nın, Türkiye’nin içinde olduğu, geldiği durumu benden çok daha iyi biliyor ve görüyorsunuz. Birleri ‘Akçadağlıların siyasette ne işi var. Otursunlar pilavını yesinler’ diyorlar. Ben de Akçadağ’ın bir evladı olarak diyorum ki, Akçadağlılar hem pilavını yiyecek, hem de siyasetini yapacak” dedi. Yağmurlu köylüleri de MHP’li Avukat Arif Yıldız’a destek vereceklerini belirterek, aksi bir durumda Akçadağ’ın ne siyasette ne de hizmetler de diyecek bir lafı kalmayacağını vurguladılar.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 1045
Bu Ay : 1780
Toplam : 1780

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom