Sigorta Haftasında Kan Bağışı Yapıldı

25-31 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Sigorta Haftası etkinlikleri çerçevesinde Türk Kızılayı’na kan bağışına bulunuldu

Sigorta Haftasında Kan Bağışı Yapıldı Malatya Yaşam-Sağlık

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) binasının zemin katında gerçekleştirilen kan bağışı programında konuşan TARSİM Malatya Bölge Müdürü Bünyamin Kadak, “Her damla kan, bir candır” düşüncesiyle hareket edilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

Sigorta Haftası dolayısıyla kan bağışı kararı aldıklarını ifade eden Bünyamin Kadak, “25-31 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Sigorta Haftası nedeniyle bu yılki kutlama etkinlikler için Kızılay’a kan bağışında bulunma kararı aldık. Kan bağışına Malatya Sigortalar Acenteler Derneği'yle birlikte TARSİM Malatya Bölge Müdürlüğü, Malatya’da bulunan sigorta şirketlerinin bölge müdürleri ve Ticaret ve Sanayi Odası iştirak ediyor. Burada ‘Her damla kan bir candır’ düşüncesiyle vatandaşlarımızı kan bağışında duyarlı olmaları hususunda bilgilendiriyoruz.

Bununla birlikte Sigorta Haftası’nın Malatya’daki tüm sigorta acentelerini ve sigorta paydaşlarına hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Kan bağışı etkinliğine, MTSO Genel Sekreteri Abdullah Duran, Malatya Sigorta Acenteleri Dernek Başkanı Ayhan Altunok, Tarım Sigortaları Havuz İşletmesi A.Ş. (TARSİM) Malatya Bölge Müdürü Bünyamin Kadak ve bazı sigorta acentelerinin bölge müdürleri katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 447
Bu Ay : 2991
Toplam : 2991

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom