Destek Gecesi Amacına Ulaştı

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden 44 Malatyaspor’da 2.başkan Barış Bingöl yapılan destek gecesini değerlendirdi.

Destek Gecesi Amacına Ulaştı Malatya Spor

Düzenlenen destek gecesinin iyi geçtiğini belirten Barış Bingöl, “Çok şükür gecemiz güzel geçti. Ben buradan bütün katılımcılara çok teşekkür ediyorum. Bizden desteklerini esirgemeyen Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, iş adamları Ali Galip Şahin ve Hulusi Akkoyun’a ayrıca teşekkür ediyorum. Çünkü gerçekten bu isimler 44 Malatyaspor’a önemli katkılar sundular.

Tabi bunun yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’a, yine Yeşilyurt ve Battalgazi belediye başkanlarımıza teşekkürlerimiz sunuyorum. Bütün siyasi partilerimiz de bize destek olacaklarını söylediler. Biz onların da desteğini alarak inşallah hak ettiğimiz 3.lige bu sene çıkmak istiyoruz” dedi.
Barış Bingöl yönetim kuruluna takviye yaptıklarını da söyleyerek, iş adamı Nuri İlgün’ün kulüp 2.Başkanlığı görevine getirildiğini ifade etti.

Yönetim kuruluna takviyelerinin süreceğini söyleyen Bingöl, “Nuri Bey zaten 4 yıldır bizim yanımızdaydı. Bundan sonra kendisi daha aktif olacak. Benim İstanbul’dan iş ortağım. Kendisine teşekkür ediyorum. Birkaç isim daha girecek yönetime. Yönetimi biraz daha güçlendireceğiz. Birlik beraberlik olmazsa zaten bu iş olmuyor. Sırt sırta verip Allah’ın izniyle bu takımı bir üst lige çıkaracağız. Tabi ki bu sene de hedefimiz 3.lig” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 687
Bu Ay : 1205
Toplam : 1205

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom