Hollandalı Fotağrafçı Malatya'ya Geliyor

Hollandalı Fotoğraf Sanatçısı Arjen Jan Zwart, Haziran’da MAFSAD’ın konuğu olarak Malatya’ya geliyor.

Hollandalı Fotağrafçı Malatya'ya Geliyor Malatya Haber

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (MAFSAD) tarafından hazırlanan, Fırat Kalkınma Ajansı’nca desteklenen, Akçadağ’a bağlı Levent Vadisi’nde 11-14 Haziran 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “Uluslararası Malatya Fotokamp” Projesi çerçevesinde Hollandalı Fotoğraf Sanatçısı Arjen Jan Zwart Malatya’ya gelecek.

“ZWART ÖNEMLİ BİR SANATÇI”

Fotokamp Genel Koordinatörü Fotoğraf Sanatçısı Mustafa Ertekin, 11-14 Haziran 2015 tarihleri arasında yapılacak olan Uluslararası Malatya Fotokamp Projesi için birçok fotoğrafçının Malatya’ya geleceğini, bunlardan birinin de Hollandalı Fotoğrafçı Arjen Jan Zwart olduğunu belirtti. Zwart’ın donanımlı bir fotoğrafçı olduğunu söyleyen Ertekin, sanatçının fotokamp kapsamında iki gün sürecek olan "Gerçeklik ve Hayal Arasında" adlı bir atölye çalışması gerçekleştireceğini de belirtti.

ARJEN JAN ZWART KİMDİR?

Arjen Jan Zwart geniş bir çalışma anlayışıyla kentsel manzara, kıyı manzarası, portre, sokak fotoğrafları ve sosyal belgesel tasvirleri çeken Hollandalı bir fotoğrafçı. Kendi kişisel projelerinin yanı sıra, gazete, dergi ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte çalışıyor. Arjen Jan Zwart’ın çeşitli kişisel fotoğraf çalışmaları Avrupa'da ve Türkiye'de sergilendi. Arjen Jan Zwart şu anda İstanbul'da yaşıyor ve çalışıyor. Galata Fotoğrafhanesi ve Ankara’da KA atölyesinde workshoplar düzenliyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 138
Bu Ay : 6222
Toplam : 6222

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom