'İnşallah Daha İyi Yerlerde Görürüz'

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, "İnşallah Yeni Malatyaspor’u daha iyi yerlerde görürüz" dedi.

'İnşallah Daha İyi Yerlerde Görürüz' Malatya Spor

Yeni Malatyaspor’a şampiyonluk kupasını vermek ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun yeni yapılan tesislerini incelemek üzere Malatya’ya gelen Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören, "İnşallah Yeni Malatyaspor’u daha iyi yerlerde görürüz" dedi.

İHA muhabirinin sorularını yanıtlayan Yıldırım Demirören, camiayı tebrik ederek, Malatya’yı daha iyi yerlerde görmek istediğini ifade etti. Malatya’ya TFF tesislerini incelemek ve Yeni Malatyaspor’un şampiyonluk kupasını vermek için geldiğini kaydeden Demirören, “Camiayı ve futbolcuları tebrik ediyorum. Malatya’yı daha iyi yerlerde, inşallah o eski yerinde görmek isteriz. Büyük ekonomik sıkıntılardan sonra Malatya büyük bir zoru başardı. Malatya tekrar toparlanıp yukarılara doğru çıkmaya başladı. Allah’tan devamını diliyorum” diye konuştu.

“BELKİ BU CEZALAR BAŞKANA UĞURLU GELMİŞTİR”

Yıldırım Demirören, Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek’in geçen sezon aldığı cezaların sorulması üzerine gülümseyerek, “Belki bu cezalar başkana uğurlu gelmiştir” şeklinde cevap verdi.

Başkanın bir ceza aldığını ve bu cezanın bozulamayacağını belirten Demirören, “Maalesef başkan bir ceza almış. Tahkimin verdiği karar bozulmaz. Yapacak bir şey yok. Belki de bu cezalar başkana uğurlu geliyordur” ifadelerini kullandı.

“BEŞİKTAŞ’IN BAŞKANIYKEN MALATYA’YA GELMEYE ÇEKİNİRDİK”

Yeni Malatyaspor’un şampiyonluğuyla ilgili de konuşan TFF Başkanı Demirören, Malatya'nın hem şehir hem de futbol olarak Türkiye için çok önemli bir il olduğunu söyledi.

Malatyaspor’un Süper Lig’de olduğu dönemlerde ligin zevki olduğunu ifade eden Yıldırım Demirören, “Malatya hem şehir olarak hem de futbol olarak Türkiye için çok önemli bir il. Malatyaspor’un Süper Lig’de olduğu dönemlerde lig çok zevkliydi. Malatya’ya gelmek her zaman zordu. Burası korkulu deplasmandı. Ben Beşiktaş başkanıyken de buraya gelirken çekinirdik. Malatya eski günlerine dönüyor. Yönetimiyle, taraftarıyla ve camiasıyla bunu görmek mümkün. Taraftarın tek çatı altından toplanması olayını çok beğendim gerçekten. Bu çok önemli. Taraftar, futbolcu, yönetici, kısacası camiada herkes bir araya gelirse Malatya daha iyi yerlere gelir inşallah” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 991
Bu Ay : 7075
Toplam : 7075

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom