Taha Özhan, Esnaflarla Bir Araya Geldi

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Taha Özhan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun 28 Mayıs’ta gerçekleştireceği mitinge tüm Malatya halkını davet ederek, “İnşallah 28 Mayıs’ta Malatya’mıza yakışır, dillere destan bir miting gerçekleştireceğiz” dedi.

Taha Özhan, Esnaflarla Bir Araya Geldi Malatya Siyaset

Başbakanın Başdanışmanı ve AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Taha Özhan, seçim çalışmaları kapsamında Sanayi Sitesi esnafıyla bir araya geldi. Burada esnafın sorun ve taleplerini dinleyen Taha Özhan, vatandaşların tek tek elini sıkarak sohbet etti. Sanayi Sitesi esnafından destek ve dua isteyen AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Taha Özhan’a, esnaflar destek sözü verdi. Taha Özhan, ziyaretleri esnasında 28 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan miting için çağrıda da bulundu.

Açıklamasına muhalefet partilerini eleştirerek başlayan AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Taha Özhan, şöyle konuştu:

“Seçimlere sayılı günler kala kendisini pazarlamacı, seçmeni de kafalanacak müşteri zanneden bir aklın, satış yapamadığı takdirde elinde kalan malları ne yapacağı merak konusu. Üstüne üstlük, hepsinin üzerine son kullanma tarihi olarak 7 Haziran yazılmış durumda. Kaldı ki belli miktarda satış yapılır ve bu bir başarı olarak addedilirse, yapısal tek netice CHP’nin kendisiyle yüzleşme sancılarına kısa süreliğine bir morfin etkisi olacaktır.”
Konuşmasını 28 Mayıs’a vurgu yaparak sürdüren Taha Özhan, “28 Mayıs’ta Malatyalılara yakışan miting alanını hınca hınç doldurmaktır” dedi.

Malatya yakışır bir mitingin 28 Mayıs’ta gerçekleştirileceğine inandığını belirten Özhan, “28 Mayıs’ta dillere destan olacak bir miting yapacağız. Binlerce kişiyle Başbakanımızı Malatya’da ağırlayacağız. Malatya’daki coşku inşallah 7 Haziran’da sandıkları patlatacak” şeklinde konuştu.

Ziyaret esnasında konuşan esnaflar ise, AK Parti milletvekili adayları gibi diğer partilerin de Sanayi Sitesi’ni ziyaret ettiğini belirterek, “Bize, ‘AK Parti’ye oy vermeyin de kime verirseniz verin’ diyorlar. Şunu herkes bilsin ki bizim oyumuz da desteğimiz de duamız da AK Parti’yedir” ifadelerine yer verdiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom