MHP Hekimhan'da da Büro Açtı

MHP Malatya Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız, kamudaki taşeronlaşmayı kaldıracaklarını belirterek, “Yaşanan adaletsizliğe son vereceğiz” dedi.

MHP Hekimhan'da da Büro Açtı Malatya Siyaset

MHP Malatya İl teşkilatı, 7 Haziran genel seçimleri çalışmaları kapsamında Hekimhan’da seçim irtibat bürosu açtı. Açılışa yüzlerce Hekimhanlı katıldı. MHP Malatya Milletvekili adayı Avukat Arif Yıldız, açılışta, Milliyetçi Hareket’in seçim beyannamesiyle hem Hekimhan’ı hem Malatya’yı hem de Türkiye’yi yönetmeye hazır olduğunu kaydetti.

Milliyetçi Hareket’in iktidar yürüyüşüne Hekimhanlıların da destek vermesi gerektiğini, iyi bir duruş sergilemesi gerektiğini belirten Yıldız, “Hekimhanlılar devletine, milletine, Türk bayrağına bağlı ve devleti, milletiyle birlikte yürüyen bir ilçemizdir. Bundan dolayı da her zaman Hekimhan ile Hekimhanlılarla gurur duyuyoruz. Her zaman devletle birlikte olmuştur.

Hekimhan’ın Milliyetçi Hareket ile birlikte yürümesi bir zaruriyettir. Seçim beyannamemizi okuyan uzmanlar, Milliyetçi Hareket Partisi, Türkiye Cumhuriyeti’ni yönetmeye en hazır parti olduğunu söylüyorlar. Milliyetçi Hareket iktidarında muhtaç olan her aileden bir kişiye ve her yıl 700 bin kişiye iş imkanı sağlayacak. Kamuda çalışan tüm taşeron işçilerimize kadro vereceğiz. Çünkü taşeronlar da aynı işi yapmalarına rağmen 949 lira maaş alıyorlar. Ama kadrolu personel çok daha fazla maaş alıyor. Bu adaletsizliği, Milliyetçi Hareket iktidarında son vereceğiz” dedi.

“AKP iktidarı, hem Doğu Anadolu hem de Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin bir kısmını çapulculara bırakma gafleti içinde” diyen Yıldız, şunları kaydetti:

“Devlet orada elini eteğini çekmiştir. Askerlerimiz kışlalarına çekilmiş. Polislerimiz karakollarına çekilmiş. Devletin valisi, şehir merkezlerinde silahlarla dolaşan tererösitlere operasyon yetkisi bile vermiyor. Milliyetçi Hareket, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içindeki her yere hakim olmasını ve devletin gücünü göstermesi gerektiğini düşünüyor. Bunun için Milliyetçi Hareket iktidarının iş başına gelmesi gerekiyor.”

MHP Malatya İl Başkanı Mehmet Erdem ise, 7 Haziran genel seçimlerinde Hekimhanlıların da Milliyetçi Hareketin tek başına iktidarına destek vereceğini belirterek, 7 Haziran’da bir bedel, bir mesuliyet, bir görev için sandık başına gidilmesi gerektiğini kaydetti. Erdem, 7 Haziran genel seçimlerinde sandığa giderken hem Hekimhanlıların hem de Malatyalıların vicdanlarının sesine göre hareket etmeleri gerektiğini belirtti. MHP Hekimhan İlçe Başkanı Ramazan Öztürk ise seçim irtibat bürosu açılışına destek veren tüm Hekimhanlılara yürekten teşekkür etti.
Yapılan konuşmalardan sonra duayla seçim irtibat bürosunun açılışı gerçekleşti. Ardından da açılışa katılan yüzlerce Hekimhanlıya yemek ikramında bulunuldu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 2
Bugün : 110
Bu Ay : 4476
Toplam : 4476

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom