Büyükşehir'den Gece Çalışması

Malatya Büyükşehir Belediyesi, sorumluluk alanında bulunan ana yollarda, trafiği aksatmamak için gece ekibi kurdu. Kurulan ekip, gündüz saatlerinde trafik akışının yoğun olduğu bölgelerde bakım onarım çalışmalarını gece saatlerinde yapıyor.

Büyükşehir'den Gece Çalışması Malatya Haber

Yol ve Altyapı Koordinasyon Dairesine bağlı Yol Yapım ve Asfalt Şube Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan gece ekipleri, merkez ilçelerdeki sorumlu olduğu yollarda asfalt bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştiriyor. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, 40 kişiden oluşturulan gece ekiplerinin, akşam saat 18.00’de başlayarak, sabah 05.00’e kadar asfalt onarım (kısmi kaplama) çalışmaları yaptığı belirtildi.

Bakım çalışmalarının olduğu yerlerde radar aletleriyle tarama yapılarak, elektrik ve telefon hatlarının da korunduğu kaydedildi. Açıklamada, “Saha çalışmalarına gece-gündüz demeden devam eden Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin bu uygulaması vatandaşların da büyük beğenisini topluyor. Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür eden vatandaşlar, çalışan ekiplere de yardımcı oluyorlar” denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 105
Bu Ay : 15153
Toplam : 15153

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom