Nurettin Yaşar Ziyaretleri Sürdürüyor

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, "Yeni Türkiye'de sadece adet ve örfle değil, hem kalkınacağız hem zenginleşeceğiz hem güçleneceğiz hem de insanımız kıymetli olacak" dedi.

Nurettin Yaşar Ziyaretleri Sürdürüyor Malatya Siyaset

K Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, 7 Haziran'da yapılacak olan genel seçim çalışmaları kapsamında Akçadağ İlçesi'ni ziyaret etti. İlçe'de bir dizi ziyaretlerde bulunan Yaşar, vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti'nin plan ve proje çerçevesinde çalışmalar yaptığını dile getiren Yaşar, "AK Parti hükümetleri çok da talep üzerine çalışmıyorlar.

Baştan Türkiye'nin haritasını çıkardılar. Nereye, nasıl, ne yapabiliriz? diye bir program yaptılar. Merkezi bir planlamayla, yörelerin özelliğine göre yeni yatırımlar, proje alanları geliştirdiler. Örneğin besicilik burada sizin talep ettiğiniz bir şey değil, yapılan araştırmada bu bölgenin besiciliğe çok elverişli olduğu tespit edildi ve bu yönde yatırımlar yapıldı" dedi.

"AK PARTİ'NİN YENİ SEÇİM BEYANNAMESİNDE İNSAN ODAKLI BİR POLİTİKA VAR"

Yaşar, AK Parti'nin yeni seçim beyannamesinde insan odaklı bir politika olduğunu kaydederek, "AK Parti'nin politikalarının yapmak istediği bu toplumu yerinde doyurmak, yerinde güçlendirmek, değerleriyle, inanışlarıyla, çevresiyle güçlü kılmak. Çünkü taş yerinde ağırdır. Taşı yerinden kaldırırsanız bir anlamı olmaz. Bunun adına normalleşme süreci diyorlar. Bunu ilk defa AK Parti demiyor. Menderes, Özal, Necmettin Erkan'da bunu diyordu, Recep Tayyip Erdoğan'da aynı şeyi söylüyor. Hiç farklı bir şey yok. Hepsi milletin çizgisi.

Akçadağlı kendini nasıl hissediyor ve görüyorsa öyle yaşasın, öyle davransın; dilini de korusun, örfünü de korusun, rahat bir hayat yaşasın diye böyle farklı politikalar gelişiyor. Bunun eskisine eski Türkiye, yenisine yeni Türkiye diyoruz. Yeni Türkiye'de sadece adet ve örfle değil, hem kalkınacağız hem zenginleşeceğiz hem güçleneceğiz hem de insanımız kıymetli olacak. O yüzden AK Parti'nin yeni seçim beyannamesinde 'insan odaklı' bir yeni politikadan bahsediliyor. İşin ortasına insanı koyacağız" diye konuştu.

"AK PARTİ, MİLLETİN TEMSİLCİSİ OLMAYA ADAY"

AK Parti'nin milletin temsilcisi olmaya aday olduğunu dile getiren Yaşar, şunları söyledi:

"AK Parti, Kürt'ün, Türk'ün, Alevi'nin, Sünni'nin hepsinin partisi olmaya aday. Her kim olursa şemsiyesi geniş bir millet ve memleket partisi olan AK Parti'nin amacı bu ülkenin insanını geliştirirken; bu ülkenin ekonomisini, özgürlüklerini, bağımsızlığını ve insan haklarını geliştirmek. Bu son 13 yılda oldu. Yeterli mi? Değil, bundan sonrasını da bekleyeceğiz.

Önümüzde bir yol ayrımı var. 7 Haziran'da Türkiye'nin önünü kesmeye çalışan, Türkiye'yi dışa bağımlı halde tutmaya çalışan, dışa bağlamaya çalışan güçler, partiler, örgütler, paraleller, meridyenler, her ne varsa onların önü kesilecek. Bizi 28 Şubat'a davet ediyorlar. Oradaki koalisyona davet ediyorlar."
Yaşar'a ziyaretlerinde Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan ile Fırat Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Başkanı İbrahim Gezer'de eşlik etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 377
Bu Ay : 895
Toplam : 895

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom