Ali Yalçın'dan Müsiad Ziyareti

Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali YALÇIN, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı ve üyeleri ile bir araya geldi.

Ali Yalçın'dan Müsiad Ziyareti Malatya Siyaset

YALÇIN, MÜSİAD’I ZİYARET ETTİ

MÜSİAD Başkanı Mehmet BALİN, Milletvekili Adayı Dr. Ali YALÇIN’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek,  Malatya için almış olduğu bu karardan, çıkmış olduğu bu yoldan dolayı başta Yalçın’a, ailesine, Malatya’ya ve Türkiye’ye hayırlar getirmesini temennisinde bulundu.

Balin, YALÇIN’ın bağımsız aday olarak seçime katılmasını demokrasinin güzel bir örneği olduğunu, farklı düşünen insanların demokratik çerçeveler içerisinde bir mücadele içerisine girmesini her zaman için önemsediklerini dile getirdi.

BALİN konuşmasında ayrıca, “Ali Beyi de çok uzun seneler tanıyoruz, ben kendisinin Rabbim nasip ederse Malatya’ya büyük katkılar sağlayacağını, yeri geldiğinde Malatya’nın önünü açabileceğini, iyi projeler geliştirebileceğine inanıyorum.  Bu nedenle biz de sivil toplum örgütleri olarak da iş âleminde organize sanayinin ve Malatya ekonomisinin büyütülmesi için ihracatımızın artırılması için ciddi projelerimiz, 2023 yılı için hedeflerimiz var. Bu hedeflerimize ulaşmak için hangi partiden olursa olsun, vekil adaylarımızla birlikte ılımlı bir şekilde çalışacağımızı hep ifade ediyoruz. Bu vesileyle de Ali Bey, mebus olarak giderse biz de MÜSİAD olarak kendisiyle beraber çalışmak, beraber olmak için elimizden geleni yapacağımızı ifade etmek istiyorum” dedi.

YALÇIN konuşmasına,  MÜSİAD’ın Malatya’da kuruluşundan bu yana ülke bazında varlığını her zaman hissettirdiğini, ülke ekonomisine verdiği katkının büyüklüğü açısından da muazzam bir temsiliyet oluşturduğunu söyleyerek başladı.

MÜSİAD ülkemizin karanlık döneminden aydınlığa geçişinde bize yol gösterdi

 YALÇIN, “MÜSİAD ülkemizin karanlık döneminden aydınlığa geçişinde bize yol gösterdi.  Biz o günlerden geliyoruz. Gerçekten ekonomik alanda insanımızın girişimcimizin, yatırımcımızın dışlandığı ikinci, üçüncü sınıf hatta sınıf kategorisine dahi alınmadığı dönemlerde büyük bir çıkış, ülke için büyük bir umut olarak çıkan MÜSİAD, bugün ülkenin birçok yerinde teşkilatlanmasını tamamlamıştır. İnanıyorum ki hayırlı hizmetleriyle de projeleriyle de gerek ülkemize, yönetimlere, iktidara ve Malatya’nın girişimcilerine örnek olacaktır. Başarılarının devamını Rabbimden diliyorum, Malatya’da böylesine güzel bir sivil inisiyatifin, sivil gücün başında bulundukları için ve şehre katmış oldukları anlam açısından kendisine, saygıdeğer başkanına ve değerli heyetine, yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 220
Bu Ay : 220
Toplam : 220

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom