AK Parti Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

Seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren AK Parti heyeti, son olarak Karakavak’ta düzenlenen mahalle toplantısında bir araya geldi.

AK Parti Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor Malatya Siyaset

Toplantıda atılan 6-0 sloganları adeta mahalleyi inletirken, AK Partili adaylar ise bu sevgiye layık olabilmek için sadece ellerini değil gövdelerini taşın altına koyarak çalışmaya devam edeceklerini ifade ettiler.

Karakavak Mahallesi’nde düzenlenen toplantıya AK Parti Malatya Milletvekili adayları Öznur Çalık, Mustafa Şahin, Bülent Tüfenkçi, AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ve Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat katıldı. Karakavak Mahallesi’nde düzenlenen toplantıda AK Partililer, büyük bir coşku ve havai fişek gösterisiyle karşılandılar. Ayrıca toplantıda atılan 6-0 sloganları, tüm mahalleyi inletti.
Düzenlenen toplantıda açış konuşmasını yapan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “AK Parti bu milletin partisi, AK Parti’nin tek dayanağı milletimiz, halkımızdır. 13 yıllık AK Parti iktidarı halkın gücüyle Türkiye’deki kişi başına düşen geliri 3 bin dolarlardan, 10 bin dolarlara taşıdı” dedi.

Toplantıda konuşan bir başka isim ise AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı’ydı. AK Parti’nin sadece Türkiye için değil tüm dünya ülkeleri ve tüm mazlum halklar için bir umut olduğunu kaydeden Başkan Kahtalı, “Bugün bu seçimleri Allah’ın izniyle en iyi şekilde sonuçlandırırsak, dünyadaki tüm din kardeşlerimize bir umut ışığı doğacak.

12 yıldır iktidarda bulunan AK Parti bir yandan Türkiye’deki mağdur ve mazlumlara sahip çıkarken, diğer taraftan dünyanın her yanında adaleti, hakkaniyeti ve medeniyetimizin bütün değerlerini kuvvetli ve öncü bir Türkiye ile kucaklayabileceğini ortaya koymaktadır. Bizim dinimiz, örfümüz mazlum insanlara sahip çıkmayı emrediyor. Bunun için çok gayret gösteren ve çalışan, dik duran, eğilmeyen Başbakanımıza dua edin.

Ona dua edin ki, belki de onu sindirmeye, korkutmaya, geri adım attırmaya çalışanlara Cenab-ı Allah fırsat vermesin” ifadelerine yer verdi.

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Bülent Tüfenkci de, “Türkiye’de bir takım hesaplar yapılıyor. Malatya’da da yapılan hizmetler itibarsızlaştırılmaya çalışılıyor. Malatya’da yapılanlar azmış gibi gösteriliyor. ‘Malatya’da AK Parti ne yaptı’ diyorlar. Biz Malatya’da her şeyden önce iradenin özgürce kullanılmasını sağladık” şeklinde konuştu.
Mahalle toplantısında söz alan bir diğer isim Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise, “Fahri Kayahan ve Karakavak bölgesinde onlarca, yüzlerce sokağımızı bitirdik. Pırıl pırıl bir şehrimiz oldu. Karakavağın en büyük problemi imar sorunu, bu konu üzerinde yoğun bir şekilde çalıştık ve Yeşilyurt Belediyemize devrettik. Şuyulandırma çalışmalarını ise sürdürüyoruz” diye konuştu.

Toplantıda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili adayı Öznur Çalık ise, “Allah sizlerden binlerce kere razı olsun. CHP’nin, MHP’nin ve HDP’nin cevabını Karakavak verecek. 7 Haziran’da cevapların en güzeli sandıkta verilecek. Türkiye’de 400 milletvekilini, Malatya’da 6 milletvekilini çıkaracaksınız” dedi.
AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Mustafa Şahin, toplantının kapanış konuşmasını yaptı.

Şahin, Malatya’da 6-0 olacağının en güzel sinyallerinin Karavak’ta verildiğine dikkat çekerek, “9 seçim, geride bıraktık, bu 10. seçimimiz. 10. seçimin hazırlıklarını yapıyoruz. Sizlerin desteğiyle Malatya’da 6’da 6 yapacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Onlar hep konuşur, boş konuşur. AK Parti ne yapar, çok çalışır çok yapar. Biz boş şeylerle uğraşmayız. Onlar lafla bu gemiyi yürütmeye çalışıyorlar. Namuslarını ortaya koyup, namus şeref sözü veriyorlar. Sizden kimse söz istemiyor. Eğer sen siyasetçiysen, inanılırlığın varsa çıkarsın aslanlar gibi seçim beyannamesini açıklarsın, milletin takdirine sunarsın” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 100
Bu Ay : 1682
Toplam : 1682

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom