Federesyon Genel Kurulu Malatya'da Yapılacak

Türkiye Matbaacılar Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Matbaa Reklam Kağıt ve Ambalaj Sanayi Derneği Başkanı Vahap Altunok, federasyon genel kurulunun Malatya’da yapılacağını açıkladı.

Federesyon Genel Kurulu Malatya'da Yapılacak Malatya Haber

Altunok, Türkiye Matbaacılar Federasyonu 2. Olağan Genel Kurulu’nun 16 Mayıs 2015 Cumartesi günü saat: 10.00’da Hilton Double Tree Otel’de gerçekleştirileceğini belirterek “Türkiye genelinde 36 ilin meslek oda başkanları 21 ilin Dernek Başkanları ve delegelerinin katılacağı halen yönetim kurulu üyeliğini yaptığım Federasyonumuz yeni yönetim kurulu oluşturmak üzere Malatyamızda bir araya gelerek seçimimizi yapacağız” dedi.

Matbaacılık sektörü ile ilgili olarak Malatya’da önemli bir organizasyonun yapılacağını belirten Altunok, “Örgütlü toplumlarda iyi ve olumlu gelişmelerin daha fazla olduğu bir gerçek olup STK’ların önemini toplumun tabanlarına yayarak genişletmek elzem olduğu bir gerçektir. Türkiye Matbaacılar Federasyonu Ülke genelinde birliktelik sağlayan büyük bir misyon üstlenen kurumlar ve STK’lar arasında yer almaktadır. Bizlerde bu güzel olguyu Malatyamızda bütünleştirmenin heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Türkiye Matbaacılar Federasyonu 2. Olağan Genel Kurulunda sizlerle birlikte olmak bizleri onurlandıracaktır” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 610
Bu Ay : 6590
Toplam : 6590

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom