Büyükşehir Meclis Toplantısı

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs ayı olağan toplantısını bugün Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın başkanlığında gerçekleştirdi.

Büyükşehir Meclis Toplantısı Malatya Haber

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantı, gündem dışı tekliflerin gündeme eklenmesinin ardından, gündemdeki maddelerin görüşülmesi ile devam etti.

Malatya Büyükşehir Belediye Meclisi, Mayıs ayı toplantısının birinci oturumunda gündemde bulunan “Malatya Büyükşehir Belediyesi 2014 Yılı Kesin Hesabı” görüşüldü. Arapgir Belediyesi’nin ek bütçe talebi, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Görev ve Çalışma Yönetmeliğindeki değişiklik yapılması, Karakaş Konağı’nın Özel Güvenlik kapsamına alınması, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM)’in projesine ortak olunması ile Mülkiyeti Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan bazı parsellerin satışı ile iş ve işlemler için encümene yetki verilmesi konuları oy çokluğuyla kabul edildi. Raporda yer alan maddelerin hepsi oy birliğiyle kabul edilirken, bazı maddeler ise ilgili kurumlara havale edildi.

Büyükşehir Meclisi Mayıs ayı toplantısı 15 Mayıs’ta yapacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 219
Bu Ay : 219
Toplam : 219

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom