Lojistik Deposu Olası Afete Karşı Hazır Durumda

AFAD Malatya İl Müdürü Hamza Demiralp, olası bir afet durumu için hazır vaziyette bekletilen Lojistik Deposu hakkında bilgiler verdi.

Lojistik Deposu Olası Afete Karşı Hazır Durumda Malatya Haber

Malatya’da bulunan ve olası bir afet durumu için hazır vaziyette bekletilen Lojistik Deposu’nun içerisinde her türlü materyal bulunduruluyor. Malatya Acil ve Afet Durumu (AFAD) İl Müdürü Hamza Demiralp, Lojistik Deposu içerisinde sağlık malzemeleri, giyim, ulaşım ve yaşam malzemeleri gibi birçok önemli ihtiyaç ürünün bulunduğunu belirtti.
Daha önce tekstil atölyesi olarak kullanılan alanı depoya çevirdiklerini, bin metrekarelik alanın teknik anlamda donatılarak depo haline getirildiğini belirten Demiralp, Lojistik Deposu’nun 24 saat hizmet verdiğini kaydetti.

Demiralp, “Depoya gelen malzemeleri kontrol edip, teslim alarak barkotluyoruz. Sonrasında ise bu malzemeler talep halinde kullanılıyor. Şu anda afet durumu olmadığı için, buraya gelen malzemelerin sirkülasyonunu sağlamak, yakın zamanda atıl durumda kalmasını önlemek için zaman zaman ilimizde ikamet eden vatandaşların da kullanımına sunuyoruz. Buradaki malzemeleri devletimiz ile bazı hayır kurumları ve büyük firmalar karşılıyor. Depomuzda Kızılay, Birleşmiş Milletler tarafından gönderilen malzemeler de var. Sağlık malzemeleri başta olmak üzere depomuzda arama kurtarma malzemeleri, ulaşım, yaşam malzemeleri her türlü malzeme bulunuyor” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 950
Bu Ay : 2518
Toplam : 2518

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom