Mayıs Ayı Oturumları Tamamlandı

Battalgazi Belediye Meclisi, yaptığı ikinci oturumla Mayıs ayı olağan toplantılarını tamamladı.

Mayıs Ayı Oturumları Tamamlandı Malatya İlçe

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan başkanlığında yapılan toplantıda, imar ile ilgili bazı gündem maddeleri kabul edilirken, bazı gündem maddeleri ise, görüşülmek üzere İmar Komisyonu'na havale edildi.

Toplantıda, daha önce Plan ve Bütçe Komisyonu'na havale edilen cenaze ücret tarifeleri görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Toplantıda bir diğer gündem maddesi olan Hanımınçiftliği Belediyesi tarafından satışı yapılmış parsellerin mal sahiplerine devri için Encümene yetki verilmesi ile ilgili gündem maddesi de görüşülerek, oy birliği ile kabul edildi.

Geçtiğimiz günlerde açılışı yapılarak vatandaşların hizmetine sunulan İskender Mahallesi'nde bulunan Şehit Pilot Yüzbaşı Gökhan Ertan isminin verilmesi, Meclis toplantısında görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Toplantıda, Ölçüler ve Ayar Memurluğu Grup kurma kararı alınması ile Battalgazi Belediyesi 2014 yılı Kesin Hesabı'nın görüşülmesi ve Battalgazi Belediyesi Norm Kadro’nun görüşülmesi konusunda gündem maddeleri görüşülerek, oy birliği ile kabul edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 1009
Bu Ay : 4807
Toplam : 4807

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom