Ölmeztoprak'tan Kayısı Açıklaması

Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Münir Doğan Ölmeztoprak, Yeşilyurt ve Battalgazi’de esnafların sorunlarını dinledi. Kayısı konusunda yoğunlaşan şikayetler üzerine Ölmeztoprak, “Malatya ekonomisinin lokomotifi olan kayısıda bu haksızlıkların giderilmesi gerekiyor” dedi.

Ölmeztoprak'tan Kayısı Açıklaması Malatya Siyaset

Seçim çalışmalarına devam eden Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Münir Doğan Ölmeztoprak, seçim gezileri sırasında esnaflarla da sohbet etti. Ölmeztoprak, hükümetin Karadenizli üreticiye verdiği önemi Malatya üreticilerine vermediğini savundu. Münir Ölmeztoprak, “Hükümet Karadeniz’de 500 bin dolarlık destek alımı yaptı. Dönüm başı 170 liralık destek verdi ve ayrıca bakım içinde 800 lira ilave destek ile 10 lira da mazot desteği verdi.

Malatya’ya ise sadece 10 lira mazot desteği veriyor. Bugün, Malatya ekonomisinin lokomotifi olan kayısıda bu haksızlıkların giderilmesi gerekiyor. Baktığınızda Malatya’nın gidişatı iyi değil. Biz bunun için yola çıktık, halkımızın desteğini bekliyoruz” şeklinde konuştu.

“Yeni Bir Başlangıç için” sloganıyla çalışmalarını sürdüren Bağımsız Milletvekili Adayı Münir Doğan Ölmeztoprak, halkın iktidar milletvekillerinden şikayetçi olduğunu da ileri sürerek, 7 Haziran seçimleri ile Malatya’nın gerçek anlamda hizmet açısından yeni bir başlangıca doğru adım atacağını belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 601
Bu Ay : 8660
Toplam : 8660

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom