Değişimi Beraber Yaşayacağız

Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali YALÇIN’IN seçim çalışmaları gittikçe hızlanıyor.Desteğimiz sizinle, sana yardımcı olacağız. Malatya’da bugüne kadar oy verdiğimiz kişilerden bir şey görmedik diyenlerin sitemleri ile karşılaşıyor.

Değişimi Beraber Yaşayacağız Malatya Siyaset

SİYASETTE TAZE KAN: ALİ YALÇIN

Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali YALÇIN’IN seçim çalışmaları gittikçe hızlanıyor. Bağımsız Aday olarak kendi imkân ve koşulları vasıtasıyla vatandaşla, esnaf ve seçmen ile bir araya gelen Dr. Ali YALÇIN, seçmenlerin desteklerini almaya devam ediyor. YALÇIN’ın esnaf ve vatandaşlarla yaptığı ziyaretlerin genel değerlendirilmesi yapıldığında, seçmen; ezbere konuşanları, kukla gibi oynatılanları değil; sözüne, özüne güvenebilecekleri siyasette taze kana susadıkları görülmekte.

SEÇMEN; SÖZÜNÜN ERİ VEKİLE HASRET

Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali YALÇIN, her girdiği dükkânda, tokalaştığı her vatandaştan öncelikle hayırlı dualarını alıyor ve ümitle memlekete sahip çıkan, altı boş vaatler ile değil görünebilir icraatlarla neticeye varabilecek isimleri mecliste görmek istediklerini belirtiyorlar.

Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali YALÇIN oto pazarındaki esnaf ve ziyaretçilerle konuştu.

Esnaf; Bu gidişata bir dur demek lazım. Ben esnafım, durgunluk var, piyasanın genelinde durgunluk var, doların, euronun malum yükselmesi, araba piyasasını da yükseltti. Piyasanın geneli durgun zaten.

Dr. Ali YALÇIN’IN kurtuluş ne sizce, ne olmalı sorunu esnaf; başımızdaki yöneticilerin, gerçekten inayetli, gerçekten sözünün eri olması lazım. Çok net konuşuyorum, politikanın ne manaya geldiğini siz de biliyorsunuz. O var, bu var sonu boş vaat, sözleriyle yanıtladı.

VATANDAŞ; BÜTÜN GÜCÜMÜZLE, KUVVETİMİZLE YALÇIN’IN YANINDAYIZ

“Seçmeni Ayağına Çağırma” mantığına en başından beri karşı çıkan Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali YALÇIN, seçmenin huzuruna gitmeye devam ediyor. Esnaf ve vatandaşlarla yaptığı konuşmalarda ise çok da fazla söze hacet kalmadan seçmenler mevcut yönetim ve adayları hakkındaki itirazlarını bir bir dile getiriyor.

 İşyerine ziyarette bulunduğu esnaf  YALÇIN’a; desteğimiz sizinle, sana yardımcı olacağız. Malatya’da bugüne kadar oy verdiğimiz kişilerden bir şey görmedik, hiç kimse bir yatırım yapmadı. İnşallah sen bize hayırlı olursun. Bütün gücümüzle, kuvvetimizle yanındayız, dedi.

YALÇIN’IN “ÖZAL’VARİ BİR ÇIKIŞ”DEMESİ BOŞUNA DEĞİLMİŞ

Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali Yalçın’ın; ideolojik duruşunu, tavrını simgeleyen seçim sloganlarından biri de “HAMİDO’vari bir duruş, ÖZAL’vari bir çıkış için”

Vatandaşlar, Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali Yalçın’ın sesi kadar görüntüsünün de Rahmetli Turgut Özal’a benzetiyor. Bunun bir örneği de oto pazarında yaşandı.  Ali YALÇIN’ı gören vatandaş;  Siyasete yeni kan, taze bir kan lazım. Boyun posun da rahmetli Özal’a benziyor. Bu da önemli. Neden olmasın, ülkeye taze bir kan lazım değerli arkadaşlarım, dedi.

Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali Yalçın,  esnaf ve vatandaşların tüm yorumlarına verdiği cevap ise; “DEĞİŞİMİ BERABER YAŞAYALIM” oldu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 138
Bu Ay : 3695
Toplam : 3695

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom