Resim Sergisi İlgi Gördü

Turgut Özal Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen resim sergisi Malatya Park AVM’ de 2 gün boyunca sergilendi. Yoğun ilginin gösterildiği sergide okulun Resim Öğretmeni Özlem Vurucu gözetiminde öğrenciler eserlerini sergilediler.

Resim Sergisi İlgi Gördü Malatya Kültür-Sanat

Açılışta konuşan Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu, “Turgut Özal Anadolu Lisesi yöneticilerini, öğretmenlerini ve öğrencilerini yapmış oldukları bu güzel çalışmadan dolayı tebrik ediyorum. Daha çok akademik başarıları ile gündeme gelen bu okulumuz, sosyal ve kültürel başarıları ile de dikkat çekmeye başladı.

Başarılı öğrencilerimiz, aynı zamanda sosyal yönlerinin de güçlü olduğunu bizlere yapmış oldukları bu güzel sanatsal eserlerle gösterdiler” dedi.

Sergiye Yeşilyurt Kaymakamı Sayın Nesim Babahanoğlu, Yeşilyurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal Kalay, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Fatih Erdim ve Mehmet Akgül, Okul Aile Birliği Başkanı Prof. Dr. Mustafa Sülü, Okul Müdürü Abdulbasit Özlük, çok sayıda daire amiri, okul yöneticileri ile öğrenci ve veliler katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 96
Bu Ay : 6076
Toplam : 6076

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom