Büyük Değişime İmza Atacağız

Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali Yalçın, seçim çalışmaları kapsamında Malatya Tabipler Odasını ziyarette bulundu.

Büyük Değişime İmza Atacağız Malatya Siyaset

BAĞIMSIZ ADAY DR. ALİ YALÇIN MALATYA TABİPLER ODASINI ZİYARET ETTİ

‘’Halkımızın desteği ile büyük bir değişime imza atacağız’’

Malatya Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali Yalçın, seçim çalışmaları kapsamında  Malatya Tabipler Odasını ziyarette bulundu.

Kendisinin de Tabipler Odası Başkanlığı yaptığını belirten Dr. Ali Yalçın, ‘’Malatya Tabip Odası sadece kendine üye olan hekimlerin değil Malatya'da çalışan tüm sağlık görevlilerinin haklarının korunmasında büyük bir özveri ortaya koymaktadır’’dedi.

Tabipler Odası Başkanı Prof. Dr. Ahmet Kızılay'ın bir bilim adamı olarak çok başarılı işler ortaya koyduğunu aktaran Dr. Yalçın, Kızılay’ın başarılarını bütün içtenliğiyle kutladığını ve Malatya’nın bu örnek kurumunu muhafaza ederek daha ileriye götüreceğini umduğunu söyledi.

Tabipler Odası Başkanı KIZILAY; değerli meslektaşımız, kıymetli arkadaşımız Dr. Ali Yalçın'ı Malatya Milletvekili Adaylığından dolayı tebrik ediyor, hayırlı olmasını diliyorum. Odamızın eski başkanının böyle bir yola çıkmasından dolayı büyük bir mutluluk duyduk. Kendisinin Malatya'yı en güzel şekilde temsil edeceğinden eminim.

Ziyaretlerini esnaf  gezileri ile sürdüren YALÇIN, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek görüşmelerine devam etti. Bağımsız Milletvekili Adayı Dr. Ali Yalçın, seçildikten sonra halka selam vermeyen, temsilcilere karşı büyük bir tepki olduğunu söyledi.

‘’Temsilin ehliyet ve liyakat zemininde gerçekleşmesi gerekiyor’’

Dr. Yalçın, bugün esnafın, bakkalın, marketin sorunlarının  çözülmediğini hatırlatarak küçük esnafın büyük bir durgunluk yaşadığını, vatandaşın temsilinin ehliyet ve liyakat zemininde gerçekleşmesi gerektiğini vurguladı. Yalçın, ‘’Bu seçimler de inşallah halkımızın desteği ile büyük bir değişime imza atacağız’’dedi.

Ziyaretler sırasında söz alan vatandaş; bugüne kadar büyük sıkıntılar yaşadık, inşallah bundan sonra hocamızın yardımıyla bu sıkıntıları aşalım, adayımızı parlamentoya gönderelim. Seçim Malatya ve ülkemiz için hayırlı olsun, dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 265
Bu Ay : 8324
Toplam : 8324

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom