Nurettin Yaşar Darendeyi Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Adayı Nurettin Yaşar, seçim çalışmaları kapsamında Darende ilçesini ziyaret etti.

Nurettin Yaşar Darendeyi Ziyaret Etti Malatya Siyaset

Darende ilçesi sakinleriyle bir araya gelen AK Parti Milletvekili adayı Nurettin Yaşar, Darendelilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

AK Parti Malatya Milletvekili adayı Nurettin Yaşar, vatandaşların tek tek ellerini sıkarak sohbet etti. "Bir yola çıktık gezilerimize başladık. Desteğinizi, dualarınızı, yardımlarınızı bekliyoruz" diyen Yaşar, ilçe sakinleriyle istişarelerde bulundu. AK Parti Malatya Milletvekili adayı Nurettin Yaşar, “Kemaliye, Arapgir, Divriği ve Darende arasında bir turizm hattı var. Darende’de tescilli 45 eser var bu anlamda ilçe oldukça öneme sahip. Bu havza canlanırsa tarım çeşitlemesi de artar. Malatya kayısının yüzde 25’i burada üretiliyor. Yükseklikten kaynaklanan avantajla kayısıdan burada daha verim alınabiliyor” dedi.

"Bu hükümetin genel tavrı seçimden önce temel atayım, çalışmalar başlatayım şeklinde değil" ifadelerini kullanan Yaşar, “Gerçekten bir imkan varsa bunu Anadolu’ya yayma çabası içerisinde. Suyundan, yoluna, sağlığından, eğitimine ne varsa herkese eşit olarak ulaştırılmaya çalışılıyor. Bu memleketin merkezde biriken imkanlarını şehirlere ulaştırarak herkesi yerinde ağırlamaya özen gösteriyor” diye konuştu.

Sohbet sırasında söz alan yaşlı bir vatandaş, “Bizler “Tanrı Uludur” diye ezanlarla büyüdük. Biz bu davaya gönül vermişiz. Biz iki ikramiye, iki anahtar vaatlerine kanmayız. IMF’ye gidiyorlardı dört gün kapıda bekliyorlardı. Şimdi IMF’ye borç veriyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 173
Bu Ay : 7810
Toplam : 7810

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom