Başkan Eser Din Görevlileri İle Bir Araya Geldi

Kutlu Doğum Haftası ve Regaip Kandili münasebetiyle Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, din görevlileri ile yemekte bir araya geldi.

Başkan Eser Din Görevlileri İle Bir Araya Geldi Malatya Haber

Yemekte bir konuşma yapan Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, “Sizlerle bu güzel kandil gününde bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bugün, sizlerin bir problemi, isteği varsa öğrenmek ve yardımcı olmak istiyoruz. Din görevlilerimiz, birliğin ve beraberliğin oluşması için aslında bir harç görevi görüyorlar. Bu konuda sizlerin emeği asla yadsınamaz. Bu vesile ile hem Kutlu Doğum Haftanızı hem de kandilinizi tebrik ediyorum. Darende Belediyesi olarak her zaman yanınızda ve hizmetinizde olacağımızı bir kez daha belirtmek istiyorum” dedi.

İlçe Müftüsü Ahmet Varol da konuşmasında, “Belediye Başkanımıza bu güzel davetinden dolayı teşekkür ediyoruz. Belediyemizin, müftülük hizmetlerimizde sürekli desteklerini görüyoruz, ihtiyacımız olduğunda her zaman bize destek oluyorlar. Geçen yıl imzaladığımız bir protokol ile camii ve Kuran kurslarımızın temizliği ve gerekli bakımları belediyemiz tarafından yapılıyor. Ben Müftülüğümüz ve din görevlilerimiz adına Sayın Belediye başkanımıza bize gösterdikleri ilgi ve sağladıkları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom