Savaşın Olmadığı Bir Dünya İstiyorlar

Malatya Kent Konseyi Çocuk Meclisi üyeleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Kendirli İlkokulu’ndaki çocuklara kırtasiye yardımında bulundular.

Savaşın Olmadığı Bir Dünya İstiyorlar Malatya Haber

Yeşilyurt Kendirli İlkokulu’nda düzenlenen programa Kent Konseyi Çocuk Meclisi Başkanı Ayşenaz Atabay, Çocuk Meclisi Yürütme Kurulu üyeleri,  Kendirli İlkokulu öğrencileri ve öğrenci velileri katıldı.

Çocuk Meclisi Başkanı Ayşenaz Atabay, Çocuk Meclisi olarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Kendirli İlkokulu’ndaki arkadaşlarıyla bir arada bulunmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını belirtti.

Çocuk olarak her daim daha yaşanabilir bir dünyada yaşamak istediklerini söyleyen Atabay, yeryüzünde binlerce çocuğun savaş mağduru olduğunu ve çoğunun zorunlu olarak ülkelerini terk etmiş olduklarını vurguladı. Bir an önce savaşların bitip, barış içinde bir dünyada yaşamak istediklerini söyleyen Atabay “Hep gülen yüzlü bir dünya da yaşamak istiyoruz” dedi.

Yarınların her daim güzel olması temennisinde bulunan Atabay,  “ Bugün bizleri kabul eden Kendirli İlkokulu’ndaki kardeşlerimin, arkadaşlarımın ve tüm dünya çocuklarının çocuk bayramını kutluyorum” dedi.

Hediyelerini alan öğrenciler önemli bir günde yapılan ziyaretin çok anlamlı olduğunu belirterek Kent Konseyi Çocuk Meclisine teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 32
Bu Ay : 1885
Toplam : 1885

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom