Vali Kamçı 2. Organizeyi Ziyaret Etti

Malatya Valisi Süleyman Kamçı, 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan bazı kuruluşları ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

Vali Kamçı 2. Organizeyi Ziyaret Etti Malatya Ekonomi

Vali Kamçı, Malatya Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Mehmet Karlı’nın kayınvalidesinin Şehir Mezarlığı’ndaki cenaze namazına katıldıktan sonra 2. Organize Sanayi Bölgesindeki bazı kuruluşları ziyaret ederek, yetkililerden bilgiler aldı.

İlk olarak 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) bir koleji ziyaret eden Vali Kamçı’yı okul idarecileri ve öğrenciler çiçeklerle karşıladılar. Ziyarette Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu, Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç da yer aldı. Dersleri hakkında öğrencilerden bilgi alan Vali Kamçı, birkaç öğrencinin bazı derslerden daha fazla eğitim alması gerektiğini öğrenince öğretmenlerden bu öğrencilerin ders saatleri dışında daha fazla eğitim alması için yönetici ve öğretmenlere talimat verdi. Okul içerisinde ve çevresinde de incelemelerde bulunan Vali Kamçı’ya okulun spor tesislerinin olmadığı belirtilerek, bu konuda istekte bulunuldu.

2.OSB. Müdürlüğünü, TSE Malatya Ürün Belgelendirme Müdürlüğü ve Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş. Malatya İl Müdürlüğü’nü de ziyaret eden Vali Kamçı, TSE Müdürü Eraslan Yılmaz ve FEDAŞ İl Müdürü Taylan Ağca’dan brifing aldı. Kamçı, 2.OSB. ziyaretinin ardında Battalgazi Belediyesi tarafından yapılan Şehit Pilot Yüzbaşı Gökhan Ertan Parkı'nın açılışına katıldı. Burada bir konuda kendisinden yardım isteyen küçük çocukla yakından ilgilenen Vali Kamçı sorununun çözülmesi amacı ile hemen gerekli talimatları verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 86
Bu Ay : 3643
Toplam : 3643

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom