Turgut Özal Unutulmadı

8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ı ölümünün 22. yılında anma etkinlikleri kapsamında, Esenler Kültür Merkezinde Malatya Sivil Toplum Örgütler Birliği (MASTÖB) tarafından “Turgut Özal'ı anma ve anlama” paneli düzenlendi.

Turgut Özal Unutulmadı Malatya Haber

Esenler Belediyesi Kültür merkezinde düzenlenen panel Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Panelde açış konuşmasını yapan MASTÖB Genel Başkanı Adil Gevrek, Özal'ın, radikal kararları uygulayan cesur bir lider olduğunu vurgulayarak, “Rahmetli Özal Malatya’mızın gururuydu, O cesurdu, müşfik bir insandı, altın kalpliydi. O müthiş bir önderdi" dedi.
Açış konuşmasının ardından geçilen panelde Türkiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Kapan, Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş, Eski Milletvekili Bayram Demirtaş ve Rabia Üçtepe Karaköse, Özal’ın yapısı kişiliği ve kattığı değerler hakkında anılarını ve temennilerini paylaştılar.

Özal’ı anma programının sonunda ise konuklara etli pilav ve tatlı ikram edildi. Programın sonunda ise MASTÖB yönetimi Ahmet Özal ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Panele Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Turgut Özal’ın oğlu eski Milletvekili Ahmet Özal, MASTÖB Genel Başkanı Adil Gevrek, Türkiye Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Kapan, Prof. Dr. Nevzat Yalçıntaş, Eski Milletvekili Bayram Demirtaş, MİAD Genel Sekreteri Hakan Odabaşı'nın yanı sıra çok sayıda Malatyalı katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 615
Bu Ay : 4981
Toplam : 4981

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom