Saadettin Saran'a Yoğun İlgi

İnönü Üniversite’sinin davetlisi olarak Malatya’ya gelen Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Saran’a, Malatyalılar yoğun ilgi gösterdi.

Saadettin Saran'a Yoğun İlgi Malatya Haber

Malatya şehir merkezinde gezi yapan Sadettin Saran’ı gören Malatyalılar, fotoğraf çektirip, futbol sohbetinde bulundular. Malatyalı esnaflar, Fenerbahçe ile ilgili görüş ve düşüncelerini Sadettin Saran’a aktardılar.

Alex’e son kez Fenerbahçe forması giydirilmelisi gerektiğini savunan Malatyalılar, “Sizleri yakından takip ediyoruz. Türkiye’nin değişik bölgelerine yaptığınız okul, spor salonlarından dolayı sizinle gurur duyuyoruz. Çok hayırlı işlere imza atıyorsunuz. Malatyalılar olarak sizi en kısa zamanda Fenerbahçe’nin başkanı olarak görmek istiyoruz” şeklinde görüşlerini dile getirdiler.

Malatya ekonomisinin kalbi olan tarihi Şire Çarşısı’nı da ziyaret eden Sadettin Saran, Şire Çarşısı esnafından kayısı ile ilgili bilgiler aldı. Saran, çarşıda çalışan Şanlıurfalı işçilerle de futbol sohbetinde bulundu. Şanlıurfalı işçiler, Sadettin Saran’a, “Fenerbahçe, Anadolu insanının sevinç kaynağıdır. İnşallah, Fenerbahçe’nin başkanı olursunuz. Anadolu’nun bağrında yetişmiş, Anadolu insanını unutmamış birini Fenerbahçe başkanı olarak görmek bizleri de ayrıca mutlu eder” dediler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 211
Bu Ay : 1779
Toplam : 1779

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom