Darende'de Asansör Bakımını TSE Aldı

Darende Belediyesi ile Türk Standartları Enstitüsü protokol imzaladı.

Darende'de Asansör Bakımını TSE Aldı Malatya İlçe

Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser’in makamında imzalanan protokolde Darende’ deki apartmanların asansörlerin kontrolünü artık Türk Standartları Enstitüsü yapacak.

İmza töreninde konuşan Darende Belediye Başkanı Dr. Süleyman Eser, “Geldiğimiz günden beri en kaliteli hizmeti getirmek istiyoruz. Darendeli hemşerilerimiz en güzelinden faydalansın istiyoruz ve bunun için çalışıyoruz. Çünkü Darende’de doğduk, yetiştik. Bugün de Türk Standartlar Enstitüsü ile bir protokol imzalıyoruz. Bu protokol ile Darende’deki apartmanlarımızın asansörleri daha güvenli ve daha sağlıklı olacak.

Asansörlerin devamlı kontrolleri Türk Standart Enstitüsü tarafından takip ve kontrol edilecek. Yapılan projelerle Darende daha da güzelleşecek. Projelerimizi hayata geçiyoruz. Darende’ye ve Darendeliye en kaliteli hizmeti getireceğiz. Darende İstanbul’un en güzel semtlerinden birisi gibi olacaktır” dedi.

Türk Standartları Enstitüsü Malatya Ürün Belgelendirme Müdürü Eraslan Yılmaz ise, “Asansör muayeneleri yasal bir zorunluluktur. Bundan dolayı başkanımızın özellikle Türk Standartları Enstitüsü tercih etmesinden dolayı mutluluk duyduk.

Biz de bu alanda çalışan uzman arkadaşlarımızla Darende’deki asansörlerin insanlarımızın can ve mal güvenliğine zarar vermeyecek şekilde işletilmesi için elimizden gelen bütün çabayı göstereceğiz. Tabi bununla birlikte ilk ruhsatlandırma ve muayenelerinde hiçbir eksiksiz asansör olmayacak şekilde belediyeye bildirilip, ruhsatlandırılmasını sağlayacağız. Ben başkanımıza teşekkür ediyorum, Darende en iyisine layık. Bundan sonraki aşamamız Darende Belediyesi’ne kalite yönetim sisteminin belgelendirilmesini yapmak” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 1007
Bu Ay : 2589
Toplam : 2589

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom