MHP'nin Adayı Basına Tanıtıldı

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Teşkilatı Milletvekili adaylarını görücüye çıkardı. 7 Haziran Genel seçimlerinde milletvekilliği için yarışacak 6 isim düzenlenen toplantıyla kamuoyuna tanıtıldı.

MHP'nin Adayı Basına Tanıtıldı Malatya Siyaset

Toplantıya Milletvekili adayları Arif Yıldız, Hakan Yılmaz, Güzün Koçak, Hakan Kalkan, Mehmet Ali Özpolat ve partililer katılırken 4’üncü sıra da yer alan aday Dr. Übeyt Akçin’in ise özel işlerinden dolayı toplantıya katılamadığı belirtildi.

Toplantıda konuşan MHP İl Başkanı Mehmet Erdem, 7 Haziran 2015 Genel seçiminin Türk Devletinin kaderini etkileyecek bir seçim olacağını belirtti.

Yaklaşık 13 yıldır AKP tek başına iktidarda diyen Erdem, “Gerek Türkiye genelinde gerek Malatya’mız da yapmış oldukları hizmetler ortada. Malatya AKP’ye büyük bir teveccüh göstererek yüzde 60’ın üzerinde oy vermiştir. Ancak Malatya verilen bu oya karşılık gereken hizmeti alamamıştır” dedi.

Konuşmaların ardından aday tanıtımına geçilirken, 6 adayın ilk 4 sırasındaki isminin Malatya'da kendi mesleklerini icra ettikleri, iki ismin ise Ankara’da bürokrat olarak görev yaptığı Erdem tarafından vurgulandı.
Konuşmaların ardından adaylar kendilerini basına tanıttı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 838
Bu Ay : 3382
Toplam : 3382

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom