Müftü Çimen, Vali Kamçı'yı Ziyaret Etti

2015 yılı “Kutlu Doğum Haftası” münasebetiyle Malatya İl Müftüsü Ümit Çimen, Malatya Valisi Süleyman Kamçı’yı makamında ziyaret etti.

Müftü Çimen, Vali Kamçı'yı Ziyaret Etti Malatya Haber

İl Müftüsü Ümit Çimen, Müftü Yardımcıları Hacı Mustafa Kılınç, İhsan Mesut Akbaş ve Emin Yılmaz ile birlikte 13-20 Nisan 2015 tarihleri arasında kutlanacak olan “Kutlu Doğum Haftası” nedeniyle Peygamberimizin sembolü güller ile kendilerini ziyarete geldiklerini belirterek, Vali Kamçı’ya gül buketi, etkinlik programı ve davetiye takdim ettiler.
Ziyarette konuşan Müftü Ümit Çimen, “Bugün Sayın Valimizin başlama talimatı vermesi ile “Kutlu Doğum Haftası” etkinliklerimizi başlatmış bulunuyoruz, kendisini bu amaçla ziyaret ediyoruz. 13 Nisan 2015 tarihinden itibaren ilimizde Kutlu Doğum Haftası etkinliklerimiz devam edecektir. Bu yıl Peygamberimizi, “Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı” konulu tema ile anacağız. İnşallah Sayın Valimizin himayelerinde hayırlı faydalı faaliyetler yapmayı düşünüyoruz” dedi.

Vali Kamçı ise, “İl Müftümüz ve Müftü Yardımcılarımız ‘Kutlu Doğum Haftasının’ başlaması nedeni ile çok güzel güllerle gelmişler, kendilerine teşekkür ediyorum. İnşallah Kutlu Doğum Haftası’na yakışır bir program yaparız. Vatandaşımızın İlgi ve alakasının da aratacağına eminim. Çalışmalarınızdan dolayı sizlere ve tüm ilçelerimizdeki çalışanlarınıza teşekkür ediyorum. “Kutlu Doğum Haftası”na yaraşır bir şekilde bir kutlama yapmamız hiçbir zaman mümkün değil ama en azından ona gayret göstereceğine eminim. İnşallah Kutlu Doğum Haftası, insanlarımızın Yüce Peygamberimizin vasıflarına yanaşmasına vesile olur” ifadelerine yer verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 158
Bu Ay : 3602
Toplam : 3602

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom