MÜSİAD'dan Hayırlı Olsun Ziyareti

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Malatya Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Enis Aydoğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MÜSİAD'dan Hayırlı Olsun Ziyareti Malatya Haber

Genç MÜSİAD Başkanı Barış Yılmaz, Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette konuşan MÜSİAD Şube Başkanı Mehmet Balin, daha önce Genç MÜSİAD Malatya Başkanı olan Enis Aydoğan’ın Malatya AK Parti Gençlik Kolları başkanlığına seçilmesinden dolayı çok mutlu olduklarını belirterek, “Rabbim bundan sonraki almış olduğu bu görevde başarılar versin” dedi.

Aydoğan ile MÜSİAD’ta 2 yıl beraber çalışma fırsatı bulduklarını belirten Balin, “Çok gayretli bir kardeşimiz, MÜSİAD’da çok önemli başarılar elde etti. Genç MÜSİAD’ı bir noktadan alıp çok ciddi bir noktaya getirdi. Ben bundan sonra da AK Parti Gençlik Kolları’nda da o heyecanla çalışacağına ve AK Parti Gençlik Kolları’nı Malatya’da ve Türkiye’de belli bir noktaya taşıyacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

AK Parti Malatya Gençlik Kolları Başkanı Enis Aydoğan da, 2 yıl birlikte çalıştığı MÜSİAD yönetiminin bu ziyaretinden dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek, MÜSİAD’ın Malatya’da ve Türkiye’de önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu söyledi.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı’na seçilmeden önce kendisinin de Genç MÜSİAD’da görev yaptığını hatırlatan Aydoğan, “Bu süre içerisinde çok şeyler öğrendik. Bundan sonraki hayatımızda da bu öğrendiklerimizi uygulamaya çalışacağız. Çünkü MÜSİAD’ın hem kültürü hem de değerleri bizleri ülkemize ve ilimize nasıl bakacağımız doğrultusunda ışık tutuyor” dedi.

Bundan sonra da AK Parti’de öngörülen ahlak ve kültür ile gençlerle ilgili çalışmalara imza atacaklarını ifade eden Aydoğan, 7 Haziran seçimlerine en iyi şekilde hazırlanarak bu sınavı da başarı ile atlatacaklarını dile getirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 364
Bu Ay : 5558
Toplam : 5558

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom