Başsavcı Mustafa Alper'e Plaket

Anadolu Basın Birliği Derneği Malatya Şubesi yöneticileri, Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper’i makamında ziyaret etti.

Başsavcı Mustafa Alper'e Plaket Malatya Haber

Anadolu Basın Birliği Derneği Malatya Şubesi tarafından Malatya’da düzenlenen 10. kuruluş yıldönümü nedeniyle, programa katılan Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper’i dernek temsilcileri makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

Anadolu Basın Birliği Derneği Malatya Şubesinin kuruluşu nedeniyle, günün anısına Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper’e derneğin başkanı Zeki Dağ tarafından bir plaket takdim edildi.

Başkan Zeki Dağ, yaptığı konuşmada, “Bizleri yalnız bırakmayan Cumhuriyet Başsavcımız Mustafa Alper, yönetim kurulu arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Sayın savcım programımıza katılarak bizleri yalnız bırakmamış ve bizleri onurlandırmıştır. Biz, sayın savcımıza bu nezaket davranışından dolayı teşekkür ediyoruz."

Anadolu Basın Birliği Derneği Malatya Şubesi olarak her yıl olduğu gibi bu yıl yine kuruluş yıldönümünü büyük bir coşkuyla dostlarla kutladıklarını belirten Dağ, şunları söyledi: "Malatya’mızın çok kıymetli yöneticileri ve STK temsilcileriyle ve yine Malatya dışından çok kıymetli konuklarımız ve misafirlerimiz katılmıştır. Bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlere teşekkür ediyorum.”

Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper de ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek Malatya’da böyle güzel gecelerin olmasını dile getirdi. Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper, “Anadolu Basın Birliği Derneğinin 10. yıldönümünü kutlar bundan sonraki çalışmalarından dolayı siz şahsınız ve yönetim kurulu üyelerinize başarılar diliyorum" dedi. Derneğin kuruluş yıldönümü nedeniyle Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper‘e günün anısına bir plaket verildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 60
Bu Ay : 795
Toplam : 795

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom