Başkan Çakır'ın Her Daim Yanındayız

AK Parti Battalgazi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Ergöç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Çakır'ın Her Daim Yanındayız Malatya Haber

Ergöç, gençlik teşkilatı olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın her daim yanında olacaklarını söyledi. Malatya’nın değişen çehresine gençlik kolları olarak katkı sunma hedefinde olduklarını ifade eden Ergöç, sosyal ağırlıklı projeleri ön planda tutacaklarını belirterek Başkan Ahmet Çakır’ın bilgi, birikim ve tecrübelerinden de yararlanmak istediklerini söyledi.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yeni yönetime hayırlı olsun dileğinde bulundu. Gençlik kollarının siyasi partilerin taze kanı olduğunu ve en aktif birim olarak ön plana çıktığını da sözlerine ekleyen Çakır, “Battalgazi Gençlik Kolları olarak çok hızlı ve başarılı bir başlangıç yaptınız, hepinizi tebrik ediyorum. Her gün farklı bir sosyal faaliyetiniz ile diğer gençlere örnek oluyorsunuz. Huzur evi ve hastane ziyaretleriniz, köy okulundaki çocuklar için yaptığınız etkinlikler gayet güzel projeler. Birkaç hafta içinde yapılan bu çalışmalara bakarak, ileride yapacağınız kaliteli çalışmaları görebiliyoruz. Hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Bundan sonra yapacağınız sosyal projelerde Malatya Büyükşehir Belediyesi olarak yanınızda olacağımızı unutmayın” dedi.

Çakır, oluşturulan yönetime büyük sorumluluklar düştüğünü belirterek, “Siz gençlerle Malatya’mıza daha güzel hizmetler sunacağız” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 41
Bu Ay : 776
Toplam : 776

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom