Aynur Oğuzhan, Zİyaretlerini Sürdürüyor

AK Parti Malatya Kadın Kolları İl Başkanı Aynur Oğuzhan, Akçadağ ve Yazıhan Kadın Kolları teşkilatına ziyaretlerde bulundu.

Aynur Oğuzhan, Zİyaretlerini Sürdürüyor Malatya Siyaset

Kadın Kolları Başkanı Oğuzhan, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile sürdürdüğü ilçe ziyaretlerinde İlçe Kadın Kolları Teşkilatları ile bir araya gelerek istişarelerde bulunuyor.

‘’AK Kadınlar 7 Haziran’da Fark Atacak’’

7 Haziran seçimlerinde AK Parti Malatya Kadın Kolları’nın damga vuracağını ifade eden Oğuzhan, kadının gücü, başarısı 7 Haziran’da sandıkta kendini hissettirecek. Gerekirse vatandaşlarımızı ev ev ziyaret ederek 7 Haziran seçimin öneminden bahsedeceğiz. Yeni Türkiye için yeni anayasanın kaçınılmaz olduğunu, çözüm sürecinin başarıya ulaşması gerektiğini tüm kardeşlerimize anlatacağız.

İlçe teşkilatlarımıza düzenlediğimiz ziyaretlerimiz ile hanım kardeşlerimiz ile 7 Haziran seçimlerinde izleyeceğimiz stratejiyi belirliyoruz. Belirleyeceğimiz yol haritamız ile her ilçemize göre çalışma yapacağız. Bu seçim nokta atışı yapacağımız seçim olacak dedi.

‘’Malatya, Omurga İllerden’’

Oğuzhan, Malatya’nın her zaman kendine, şanına yakışanı yaptığını dile getirerek, AK Parti, 77 milyonun tamamını ile bir aile. Kapalı kapılar ardında  bir üst akıl tarafında oluşturulan değil, milletle, milletin tüm renkleri ile kardeş olan, gönül birliği olan, Anadolu’yu kapsayan bir çatıdır. Malatya teşkilatı da AK Parti ailesinin omurga illerinden biridir. Malatyalı hemşerilerimizin partimize vermiş olduğu destek ile her zaman teşkilatımızı gururlandırmıştır dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 468
Bu Ay : 3112
Toplam : 3112

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom