Muhtarlara Çok Önem Veriyoruz

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, muhtarların kendileri için çok önemli olduğunu belirterek her zaman istişare halinde olacaklarını söyledi.

Muhtarlara Çok Önem Veriyoruz Malatya Siyaset

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder ve İl Başkan Yardımcıları ile birlikte Yeşilyurt Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Başkanı Salman Şahbaz, 7 Haziran seçimleri öncesinde siyasilerle istişare halinde olduklarını belirterek Malatya için birlikte çalışacaklarını söyledi.

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı ise muhtarlar derneklerinin kendileri için en önemli sivil toplum kuruluşları olduğunu belirterek muhtarların vatandaşlarla devlet arasında bir köprü görevi gördüğünü söyledi. AK Parti olarak muhtarlara büyük önem verdiklerinin altını çizen Kahtalı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da dönem dönem muhtarlarla bir araya geldiğini ve onların görüş ve düşüncelerini dinlediğini dile getirdi.

Geçtiğimiz günlerde yapılan STK temayülüne de değinen Kahtalı, 2 bin 883 kişinin oy kullanarak tercihlerini belirttiklerini söyledi. Oylamanın bir bayram havasında geçtiğini ifade eden Kahtalı, “Bunu eleştirenlerde oldu ama bin 11 dernek yönetiminin tümünü davet ettik. Oylama sonuçları da bugün itibariyle genel merkeze teslim edildi” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom