Daha Kaliteli Bir Hizmet Sunacağız

Malatya Büyükşehir Belediyesi ilçelerin yol yapım ve onarım işlerinde elek altı, temel alt malzemesi üretimi yapan, mobil konkasör makinesi aldı.

Daha Kaliteli Bir Hizmet Sunacağız Malatya İlçe

İlçelerde kurulan taş ocakları ile taş rezervi olan yerlerde kullanılacak olan mobil konkasör makinesi, her türlü arazi şartlarında çalışabilecek özelliklere sahip. Dizel yakıt ve elektrikle çalışabiliyor. 4.6 metre yükselliğinde, 3 metre genişliğinde ve 18.5 metre uzunluğundaki mobil konkasör, saatte ortalama 350 ton malzeme üretiyor.

ÇAKIR: "2015 YILI İÇİN BÜYÜK HEDEFLER KOYDUK"

Mobil konkasör makine ile yapılan deneme üretimini inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, planlaması yapılan yol ve asfalt çalışmalarının daha kaliteli olmasında iş makinelerinin önemli rol oynadığını söyledi.

Alınan mobil konkasörün saatte 350 ton kapasiteli olduğunu ve temel alt malzemesi üretimi yapacağını belirten Başkan Çakır, “Kaliteli hizmetleri Malatya’nın her noktasına yapmayı planlıyoruz. 2015 yılı için önümüze büyük hedefler koyduk. Bu sene için bin kilometrelik yol yapım hedefi koyduk. Bu çok önemli bir rakam. Bu hizmetleri yapabilmek için de ilk olarak ilçelerimizin tamamına taş ocakları kuruyoruz. 8 taş ocağının ihalesini yaptık ve bir kaçı üretime başladı. Temel amacımız ilçelerimize çok daha düşük maliyetlerle kaliteli hizmet yapabilmek. Aldığımız mobil konkasör makinesi, bu anlamda çok önemli ihtiyaçlarımızı giderecek. 1 milyon 420 bin TL’ye mal olan aracımız nakliye ve üretim giderlerini aza indirecek ve bir yılda kendi parasını çıkaracak. Seyyar olması büyük avantaj, aciliyet durumuna göre her yere taşıyabileceğiz. Malatya’mıza hayırlı olsun” dedi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından alınan seyyar Konkasör makinesine elek ilavesiyle, asfalt malzemesi üretimi de yapılabileceği kaydedildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 918
Bu Ay : 4362
Toplam : 4362

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom