Ahmet Çakır'ın Trambüs Açıklaması

Geçtiğimiz günlerde teknik bir arıza nedeniyle yanan trambüs hakkında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, şuan araçlarda herhangi bir riskin olmadığı yönünde teknik raporun verildiğini söyledi.

Ahmet Çakır'ın Trambüs Açıklaması Malatya Haber

Tarım fuarı ile ilgili düzenlenen basın toplantısında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, test sürüşü sırasında çıkan teknik bir arıza nedeniyle yanan trambüs ile ilgili teknik heyetlerin, araçlarda herhangi bir riskin ve sorunun olmadığı doğrultusunda rapor verdiğini söyledi.

Hazırlanan rapor doğrultusunda test sürüşlerine devam ettiklerini ve bu esnada yolcuları da taşıdıklarını belirten Çakır, “Bir teknik arızadan dolayı trambüsümüzün biri maalesef yandı. Yaşanan olayda herhangi bir kişiye zarar gelmemesi ve can kaybının yaşanmaması bizi gerçekten son derece mutlu etmiştir. Bu tür olaylar zaman zaman yaşanıyor. Bizim 3 yıl önce aldığımız yeni bir otobüsümüz de o dönem de yanmıştı. Bunlar, zaman zaman yaşanılabilecek şeyler. Teknik heyetler yaptıkları çalışma sonrası araçlarda herhangi bir riskin ve sorunun olmadığı doğrultusunda rapor hazırladı. Biz de bu rapor alındıktan sonra test sürüşleriyle birlikte yolcularımızı taşımaya devam ediyoruz. Şuanda herhangi bir sorun yok" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 231
Bu Ay : 749
Toplam : 749

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom