Kahtalı'dan Çanakkale Mesajı

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, 18 Mart Çanakkale Zaferi dolayısıyla mesaj yayımladı.

Kahtalı'dan Çanakkale Mesajı Malatya Haber

İl Başkanı Kahtalı, her 18 Mart’ta olduğu gibi hüznü ve coşkuyu bir arada yaşadıklarını, vatan sevgisi ve istiklal aşkı ile dolup taştıklarını söyledi.

Çanakkale Zaferi'nin, Türk Milleti'nin şartlar ne olursa olsun ülkesi ve vatanı için nasıl bir mücadele ortaya koyabileceğini en büyük delili ve en şanlı nişanesi olduğunu dile getiren Kahtalı, "Çanakkale zaferi bizim için artık bir sembol olmuş, yeni nesillere örnek bir mücadele şekli olmuştur. Bundan sonra da Çanakkale zZferimize sahip çıkacak, onlardan aldığımız ilham ve azimle milletimize hizmet edeceğiz’’ dedi.

Türk Milleti'nin tarihin hiçbir aşamasında bağımsızlık ve özgürlüğünden ödün vermediğini ve bunu bütün dünyaya gösterdiğini, kendisine vurulmak istenen esaret zincirlerini kabul etmediğini ifade eden Kahtalı, ‘’Çanakkale’de omuz omuza vatanlarını müdafaa ederken şehit düşenlerden aldığımız ilhamla, kardeşliğimizin pekişmesi için çalışıyor, ülkemize yönelik her türlü fitne ve nifak girişimlerine karşı tek yürek halinde mücadele ediyoruz. Türk’ü, Kürt’ü, Laz’ı, Çerkez’i, Arabı’yla etnik kökeni, mezhebi ne olursa olsun vatan toprakları için savaşmış ve bugün Çanakkale’de yan yana yatan şehitlerimiz, milletimizin sarsılmaz birlik ve beraberliğinin de en güçlü göstergesidir.

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 100. yıldönümü münasebetiyle tüm şehitlerimiz ve ebediyete intikal eden gazilerimizi minnet ve şükranla anarken hepsine Allah’tan rahmet diliyorum’’ dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 159
Bu Ay : 159
Toplam : 159

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom