Vatan Partisi'ne Katılım Gerçekleşti

Malatya'da Vatan Partisi'ne toplu katılım töreni düzenlendi.

Vatan Partisi'ne Katılım Gerçekleşti Malatya Haber

Parti binası önünde katılım nedeniyle davul zurna eşliğinde halaylar çekilerek katılımlar kutlanırken, Vatan Partisi’ne üye olanlar arasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın okul arkadaşı Kenan Gürkan’ın da olduğu belirtildi.
Vatan Partisi'nin üye katılım törenine Vatan Partisi Genel Başkan vekili ve TBMM eski Başkan Vekili Hasan Korkmazcan ile Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bedri Gültekin de katıldı. Açılış konuşmasını gerçekleştiren Vatan Partisi Malatya İl Başkanı Arif Doğan, rozet takma töreninde bütün Malatyalıları Vatan Partisi'ne katılmaya çağırarak yeni iktidara yürüdüklerini söyledi.

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hasan Kormazcan ise, “1980 sonrası hareketlenen ve özellikle 2000 yılından sonra işgal hareketi gibi gelişen, milletimizin bütün değerlerini tartışma konusu haline getiren, bir siyaset uygulaması ile karşı karşıyayız. Türkiye bu gün Türkiye’de üretilmiş, tartışılmış ve proje haline getirilmiş zihniyetle yönetilmiyor. Tam aksine, Türkiye okyanus ötesinden, Bürüksel’den ve dışarıdan bir takım mihraklar tarafından hazırlanmış projelerle yönetilmektedir” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 511
Bu Ay : 6491
Toplam : 6491

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom