İstişareye Çok Önem Veriyoruz

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bülent Tüfenkci, çalışmalarında istişareye önem verdiklerini söyledi.

İstişareye Çok Önem Veriyoruz Malatya Yaşam-Sağlık

 Tüfenkci, 7 Haziran'da yapılacak genel seçim kapsamında sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerini sürdürdü. CEM Vakfı Malatya Şubesi'ne giden Tüfenkci, aday adaylığı sürecinde bazı istişare ve değerlendirmelerde bulunduklarını dile getirdi.

AK Parti İl Başkanlığı görevini yürüttüğü dönemde Malatya ile ilgili her konuya vakıf olduklarını, sorun ve sorunların çözümünü iyi bildiklerini ifade eden Tüfenkci, "İl başkanlığı yaptığımız dönemde istişareye önem verdik. Sivil toplum kuruluşlarıyla ortak, güzel çalışmalara imza attık. Bilgi birikimimizi ve tecrübemizi her zamana Malatya için kullandık. Bundan sonra da Malatya için kullanmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Tüfenkci, CEM Vakfı Malatya Şube Başkanı Eşref Doğan'ın Malatya'nın değerlerinden olduğunu kaydederek şunları söyledi: "İcra ettikleri fonksiyon itibariyle Malatya'nın birleştirici ve kanaat önderliği noktasında da fonksiyon icra ediyor. Hem aile hem de şahıs olarak Malatya'nın değerlerinden olduğuna inanıyorum. Korunması ve değer verilmesi gereken insanların başında olduğunuza inanıyorum. İnşallah vekillik noktasında görev bize verilirse, her daim kapınızı çalacağız."

CEM Vakfı Malatya Şubesi Başkanı Eşref Doğan ise, AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bülent Tüfenkci'nin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Bazen makamlar var kişiye değer katar bazen de kişiler var o makamı yüceltir. Değerli kardeşim oturduğu koltuğu, oturduğu makamı yüceltenlerden. Malatya'nın bütün problemlerine vakıf olduğunun da inancıyla, inşallah başka koltuklarda, başka masalarda Malatya'ya, hepimize hizmet etmeye devam edecektir" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 782
Bu Ay : 4580
Toplam : 4580

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom