En Sevgiyle Şiir Okuma Yarışması

Malatya Büyükşehir Kültür A.Ş ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “En Sevgiliye Şiir Okuma” konulu yarışması düzenleniyor.

En Sevgiyle Şiir Okuma Yarışması Malatya Kültür-Sanat

 Yarışma öncesi düzenlenen toplantıda etkinlik ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde düzenlenen bilgilendirme toplantısına Malatya Büyükşehir Kültür A.Ş Genel Müdürü Sabri Akın, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Murat Demir, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Söylemez, sivil toplum kuruluşları, il ve ilçe yöneticileri katıldı.

Milli Eğitim Müdür vekili Murat Demir, Peygamberimize özlemi ve onu tanımayı konu olan yarışmayı Kültür A.Ş. ile birlikte ortaklaşa yürüteceklerini belirterek “İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu çalışmanın sahiplenilmesi ve titiz bir şekilde yapılması ve bu konuda gerekli hassasiyetin gösterileceğini temenni ederiz. Ortaokul ve liseler arası iki kategoride yürütülecek yarışmanın amacı öğrencilerimizin Hz. Muhammed (s.a.s)’e olan duygularını ifade etmelerine ve o’nu içselleştirmelerine vesile olmaktır. Bu bağlamda bu projede bize destek olan Malatya Büyükşehir Kültür A.Ş. ile emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” diye konuştu.

Kültür A.Ş. Genel Müdürü Sabri Akın ise, bu yıl Kutlu Doğum haftası kapsamında çeşitli çalışmalar yaptıklarını belirterek, “Bunlardan biriside ‘En sevgiliye özlem ve şiir yarışmaması’ olduğunu söyledi. Akın, ayrıca Kültür A.Ş. olarak kültür etkinlikleri kapsamında 18 Nisan’da Kapalı Spor Salonunda Nihat Hatipoğlu’nun katılacağı konferans düzenleyeceklerini söyledi.

Bilgilendirme toplantısında daha sonra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hüseyin Söylemez, “En Sevgiliye Şiir Okuma” çalışmalarının planlanması hakkında bilgiler verdi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 574
Bu Ay : 3058
Toplam : 3058

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom