Gürkan, Esnafın Sorunlarını Dinledi

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Ayakkabıcılar Çarşısı esnaflarını ziyaret etti. Başkan Gürkan, burada esnaflarla sohbet edip, sorunlarını dinledi.

Gürkan, Esnafın Sorunlarını Dinledi Malatya Haber

Ayakkabıcılar Çarşısı esnaflarının bazı sorunları olduğunu belirten Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, sorunları çözmenin gayreti ve çabası içerisinde olacaklarını söyledi. Başkan Gürkan, “Bugün sabah ayakkabıcı esnafımızı ziyaret etmek maksadıyla Ayakkabıcılar Çarşısı’na geldik. Esnafımızı ziyaret ettik ve bizzat dertlerini, sıkıntılarını dinledik, çaylarını kahvelerini içtik, ikramlarını kabul ettik. Özellikle Mart ayının toplum nezdinde söylenen ifadesiyle, dert ayı olduğu söylenir.

Esnafımızın bazı sıkıntılarının olduğunu biliyoruz. Tabii bu sürecin geçici bir zaman dilimi için geçerli olduğunu ifade ettik. İnşallah önümüzdeki süreçte esnafımızın da yüzü gülecektir. Burada ufak tefek bizimle, belediyemizle ilgili, belediyelerle ilgili, sorunları olan esnaflarımız var. Onlarla ilgili notları değerli arkadaşlarımız aldılar, en kısa zamanda onların giderilmesi, o problemlerin çözülmesi noktasında gerekli gayreti, çabayı göstereceklerdir. Yani bugün bu ziyaretimizden dolayı bize göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Bol kazançlarının helal olmasını diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 472
Bu Ay : 3016
Toplam : 3016

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom