Tecrübemizi Hizmete Dönüştüreceğiz

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bülent Tüfenkci, tecrübe ve bilgi birikimini, Malatya'ya hizmet için kullanacaklarını söyledi.

Tecrübemizi Hizmete Dönüştüreceğiz Malatya Siyaset

AK Parti Malatya eski İl Başkanı Avukat Bülent Tüfenkci, genel seçim çalışmaları kapsamında Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Başkanı Hasan Meşeli'yi ziyaret etti.

Bülent Tüfenkci'ye aday adaylığı sürecinde başarılar dileyen Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Başkanı Hasan Meşeli, "Malatya'da, AK Parti İl Başkanlığı görevini fevkalade yürüten avukat Bülent Tüfenkci'nin ziyareti bizleri son derece memnun etmiştir. Demokrasi, toplumumuzun vazgeçilmez unsurudur. Milletin hür iradesine dayanan ve milletimizi daha da muasır medeniyet seviyesine ulaştıran, Türkiye'mizi daha güzel yerlere getiren, halkın iradesiyle seçilen değerli milletvekillerimiz ve Türkiye Büyük Millet Meclisimizdir" dedi.

Meşeli, Tüfenkci'ye aday adaylığı sürecinde başarılar dileyerek, "Milletvekili olması halinde Malatya'mıza daha güzel hizmetler vereceğine inanıyoruz. Kendisine çıktığı yolda başarılar diliyoruz" ifadelerini kullandı.

"MALATYA'NIN DEĞERLERİ VAR"

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bülent Tüfenkci ise, Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı'nın çalışmalarını yakından takdirle takip ettiklerini dile getirdi.

Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Başkanı Hasan Meşeli'nin gençlik yıllarından bu yana kendi çizgisini koruyarak, topluma birleştirici, liderlik rolü yaptığını kaydeden Tüfenkci, Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı ile de Türkiye'de bir ilke imza attığını belirtti.

Tüfenkci, AK Parti İl Başkanlığı döneminde Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi Vakfı Genel Başkanı Hasan Meşeli'yle birlikte beraberlik içerisinde Malatya'nın ortak paydası için çalıştıklarını ifade ederek, "Ben Malatya'nın değerleri olduğuna inanıyorum. Çok çeşitli kesimlerde öne çıkmış bir çok değerli Malatyalı hemşerilerimiz var. Hasan Meşeli de Malatya'nın değerlerinden birisi. Sahip çıkılması ve önemsenmesi gereken bir şahsiyet. Bu vasfı itibariyle de Malatyalının siyasi görüşü ne olursa olsun herkesin sahip çıkması gereken bir insandır" diye konuştu.

"TECRÜBEMİZİ, MALATYA İÇİN KULLANACAĞIZ"

Malatya'nın sorunlarını iyi bildiklerini dile getiren Avukat Bülent Tüfenkci, AK Parti iktidarlarının bugüne kadar muazzam hizmetler yaptığını, bundan sonrada neler yapılması gerektiğini çok iyi bildiklerini ifade etti.
Tüfenkci, tecrübe ve bilgi birikimini hizmete dönüştürme noktasında çalışacaklarını kaydederek, "Tecrübemizi ve bilgi birikimimizi Malatya için kullanmak istiyoruz. Bu tecrübe ve bilgi birikimini hizmete dönüştüreceğiz" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 736
Bu Ay : 5102
Toplam : 5102

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom