Yeşiltury'da Kitap Okuma yarışması

Yeşilyurt Belediyesi eğitim ve öğretime verdiği destek kapsamında Yeşilyurt Kaymakamlığı, Yeşilyurt Milli Eğitim Müdürlüğü, Gündüzbey Eğitim Derneği (GÜNDER) ve Gündüzbey Orta Okulu ile ortaklaşa hareket ederek ödüllü "Kitap Okuma Yarışması" düzenliyor.

Yeşiltury'da Kitap Okuma yarışması Malatya Kültür-Sanat

Yeşilyurt Belediyesi’nden konu ile ilgili yapılan açıklamada gerçekleştirilecek ödüllü "Kitap Okuma Yarışması"nın son başvuru tarihinin 20 Mart 2015'de sona ereceği belirtilirken sınav tarihinin ise 11 Nisan 2015 günü olduğu açıklandı.
Sınav Komisyonu tarafından belirlenen altı kitaptan hazırlanan 100 soruluk çoktan seçmeli test, katılımcılara uygulanarak dereceye girenler belirlenecek.

Yarışmada dereceye girecek öğrenci ve velilere çeşitli ödüller verileceği belirtilirken yarışmada 1’inci olana bir adet ve madalya verilecek. Yarışmada 1’inci olan veliye ise tam altın ile plaket takdim edileceği belirtildi. İkinciye yine bir adet ve madalya, aynı şekilde ikinci olan veliye ise yarım altın ve plaket verileceği kaydedildi. Yarışmada üçüncü olan öğrenciye ise bisiklet ve madalya verilecek. 3’üncü veliye de gram altın ve plaket takdimi yapılacak.
Ayrıca Kitap okuma yarışmasında dereceye girecek beşinci, altıncı, yedinci, ve sekizinci sınıf öğrencilerine Mp4 Çalar, Kol saati ve Kırtasiye çeki gibi çeşitli hediyeler dağıtılacak. Öğrenci kategorisinde dereceye girecek tüm öğrencilere ise Ürgüp gezisi düzenlenecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 599
Bu Ay : 7396
Toplam : 7396

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom