Vali Kamçı, Kuluncak'ı Ziyaret Etti

Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Kuluncak İlçesi’ne ziyaret ederek, bir takım temaslarda bulundu.

Vali Kamçı, Kuluncak'ı Ziyaret Etti Malatya İlçe

Vali Kamçı’nın ilçe ziyaretinde, Kuluncak Kaymakamı Hasan Gündoğdu, Darende Kaymakamı Bünyamin Kuş, Kuluncak Belediye Başkanı Mehmet Boyraz, Garnizon Komutanı Adlen Sarı, kurum amirleri ve yoğun halk katılımıyla kaymakamlık binası önünde karşılandı.

İlk olarak İlçe Kaymakamı Hasan Gündoğdu’yu makamında ziyaret ederek ilçede yapılacak olan yatırımlar ve ilçe sorunlarıyla ilgili brifing alan Vali Kamçı, brifingin ardından 2014-2015 1’nci dönem TEOG Sınavında dereceye giren öğrencilerin ödüllerinin verilmesi amacı ile düzenlenen toplantının yapıldığı Kaymakamlık toplantı salonuna geçildi.
Ödül töreninde konuşma yapan Vali Süleyman kamçı, ilçede dereceye giren öğrencilerle gurur duyduğunu, en iyi şekilde eğitimin verilmesine gayret ederek vatana ve millete en iyi hizmeti sağlayan başta Milli Eğitim kadrosu olmak üzere öğrencileri ve velileri tebrik etti. Kamçı, öğrencilerin başarılarının artmasında emeği gecen tüm öğretmenlere ve idarecilere teşekkürlerini iletti.

İlçe Kaymakamlığı ziyaretinin ardından Kuluncak Belediye Başkanı Mehmet Boyraz’ı makamında ziyaret eden Vali Kamçı’ya belediye hizmetleri hakkında bilgi verildi.

Vali Kamçı, Halk Eğitim Merkezi'ne geçerek burada bakır işlemeciliği kursunda kurs gören bayan kursiyerlerin yaptığı bakır el sanatlarını yakından inceledi. Çalışmaları çok beğendiğini ifade eden Vali Kamçı, bu güzel çalışmaların artarak devam etmesi temennisinde bulunarak, kursiyerlere kurs bitirme belgelerini verdi.
Kursiyer öğrenciler tarafından yapılan Türk Bayrağı desenli ve Vali Kamçı’nın isminin yazılı olduğu bakır işleme sini takdim edildi.

Ardından İlçe Emniyet Amirliği'ne de ziyarette bulunan Vali Süleyman Kamçı, Emniyet Amirliği ve çalışan personel hakkında bilgiler aldı.

Vali kamçı, İlçe Emniyet amirliğinden sonra, İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 752
Bu Ay : 2070
Toplam : 2070

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom