Tıp Eğitim Modeli İnceleniyor

Malatya İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından geliştirilen 'Tıp Eğitimi Projesi'nin, tıp eğitimi veren diğer yüksek öğretim kurumlarından büyük ilgi gördüğü bildirildi.

Tıp Eğitim Modeli İnceleniyor Malatya Haber

İstanbul Bezmialem Üniversitesi ile Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanları ve beraberlerindeki akademisyenler, İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesine gelerek burada uygulanan 'Tıp Eğitimi Modeli' ile ilgili incelemelerde bulundular. Teorik ve pratik tıp eğitimi çalışmalarını yakından görme ve inceleme imkânı bulan heyetler, Tıp Fakültesi yöneticileri ve hocalarından konu ile ilgili detaylı bilgi aldılar.

İnönü Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ünsal Özgen, konuk heyetlerle beraber gerçekleştirilen toplantılarda, projenin amacı ve nasıl uygulandığı hakkında bilgi paylaşımında bulunduklarını ve bu projenin, tıp eğitimi veren başka yüksek öğretim kurumları tarafından alınıp geliştirilmesinden memnuniyet duyacaklarını ifade etti.

Konuk heyetler, İnönü Üniversitesi tarafından geliştirilen ve uygulanan 'Tıp Eğitimi Modeli'ni son derece başarılı bulduklarını belirttiler.

İlerleyen günlerde tıp eğitimi veren başka yüksek öğretim kurumlarından da heyetlerin Malatya'ya gelerek, İnönü Üniversitesinde uygulanan 'Tıp Eğitimi Modeli' ile ilgili incelemelerde bulunacağı kaydedildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 117
Bu Ay : 7754
Toplam : 7754

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom