Yol Çalışmaları Sürüyor

Yeşilyurt Belediyesi'nin saha çalışmalarına büyük önem veren Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Tecde Mahallesi, Turgut Özal Mahallesi ve Yakınca mahallesinde yapılan yeni berkitme yol açma çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yol Çalışmaları Sürüyor Malatya Haber

Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nün yeni berkitme yol çalışmalarını bizzat yerinde incelemek için sahada çalışan Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerini ziyaret eden Polat, çalışmalar hakkında bilgi alarak değerlendirmede bulundu.

POLAT "BİZ MİLLETİMİZE EN İYİ HİZMETİ VERME ANLAYIŞIYLA HAREKET EDİYORUZ"

Başkan Polat, "Fen İşleri Müdürlüğümüzün saha çalışmalarını yerinde gözlemlemek için ekiplerimizi ziyaret ettik. Şuan Tecde bölgesinde, Fahri Kayahan bölgesinde ve Yakınca bölgesinde çalışmalarımız devam etmektedir. Yeni yapılan imar yollarını açıyoruz. Daha önce Gedik bölgesinde açtığımız yol ve Şentepe bölgesinde açtığımız yollar vardı. Bu çalışmaların ardından çok hızlı bir şekilde asfaltlama işlemlerini de yapacağız. Havaların bu şekilde güzel gitmesi bizim asfaltlama çalışmalarımız için olumlu bir durum. Gayretle çalışan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 775
Bu Ay : 5141
Toplam : 5141

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom