Artık Esnaf Kepenk Kapatmayacak

(TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, demokratik sürecin hayata geçmesi ile teröre harcanan para ülkemizde yatırıma dönüşecek.

Artık Esnaf Kepenk Kapatmayacak Türkiye-Dünya

İstanbul Dolmabahçe Sarayı’nda İçişleri Bakanı Efkan Ala ve Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan ile bir araya gelen HDP heyeti ile birlikte ‘demokratikleşme süreci’ ile ilgili yapılan ortak açıklamayı değerlendiren TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Sürecin hayata geçmesiyle artık esnaf ve sanatkarımız kepenklerini kapatmayacak. En önemlisi bölgeye huzur ve güvenin yanı sıra dış yatırımlar da artacaktır” dedi.

Konuya ilişkin yazılı bir açıklama yapan Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Demokratik sürecin hayata geçmesi ile teröre harcanan para ülkemizde yatırıma dönüşecek. Demokratikleşme ülkemizde yeni ufuklar açacak. 7 Haziran’da gerçekleşecek olan genel seçimler huzur ve güven içerisinde gerçekleşecek. En önemlisi yeni anayasanın oluşmasında büyük katkı sağlayacaktır. Bununla birlikte teröre harcanan paralar ile ekonomi gelişecek. Bu da daha çok işsize iş ve yatırım demektir” dedi.

Palandöken, “Sürecin hayata geçmesiyle artık esnaf ve sanatkarımız kepenklerini kapatmayacak. En önemlisi bölgeye huzur ve güvenin yanı sıra dış yatırımlar da artacaktır” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 309
Bu Ay : 827
Toplam : 827

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom