Ak Parti Kadın Kolları Kongre Yaptı

AK Parti Malatya Kadın Kolları 4. Olağan Kongresinde AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı’na Aynur Oğuzhan seçildi.

Ak Parti Kadın Kolları Kongre Yaptı Malatya Siyaset

AK Parti Malatya Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi’nde AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı’na Aynur Oğuzhan seçildi.

Belediye konferans salonunda düzenlenen ve Somalili öğrenci Ömer İsmail Abdilahi’nin Kur'an okumasıyla başlayan kongrede Divan Başkanlığını yürüten AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Ülker Can, “Siyasette biz de varız diyerek çıktığımız bu yolda karşılaştığımız hiçbir engel bizi yıldırmadı, aksine güçlendirdi. Her zorluktan bir tecrübe edinerek bugünlere geldik. Cumhurbaşkanı ve Başbakanımızın bize duyduğu desteğe layık olmak için durmadan, duraksamadan çalışmamız gerekiyor” dedi.
Milletvekilliği aday adaylığı için görevi bırakan Emine Akkurt ise şiirsel konuşmasıyla 12 yıllık çalışmasını anlattı. Akkurt, görev sürecinde kendine destek veren herkese teşekkür ederek, kendisinden sonra gelecek yönetime de başarılar diledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise kendilerine duyulan güven kapsamında hizmetleri layıkıyla yapabilmek için, AK Parti’nin ortaya koyduğu yerel yönetim anlayışını sürdürmeye çalıştıklarını söyledi. Malatya’nın kalkınması ve cazibe merkezi haline gelmesi için çalıştıklarını belirten Çakır, kentin alt ve üst yapısı ile sağlıklı bir büyükşehir olma yolunda hızla ilerlediğini söyledi.

AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, 28 Şubat dönemini hatırlatarak, “28 Şubat, o sıkıntılı tarih. Bu ülkede çok zor günler geçirdik. 2002 öncesi ve sonrası bir milat olarak kabul edilebilir. 2002’de bir kişi çıktı, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak dedi. Ve artık Türkiye’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ise son zamanlarda muhalefetin eleştirilerine neden olan Süleyman Şah Türbesi ve Saygı Karakolu'nun taşınması konusuna değindi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 116
Bu Ay : 1645
Toplam : 1645

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom