MÜSİAD Yönetiminden Yeşilyurt'a Ziyaret

Müstakil Sanayici İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin ve yönetim kurulu üyeleri Yeşilyurt Belediyesi'ni ziyaret etti.

MÜSİAD Yönetiminden Yeşilyurt'a Ziyaret Malatya Haber

Ziyarette konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, "Bugün MÜSİAD'ın çok kıymetli başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ziyaretimize geldiler. Yönetim Kurulundaki arkadaşlarla hem sivil toplum kuruluşu çerçevesinde hem de geçmiş ticari ilişkiler çerçevesinde yakinen tanışıyoruz.

MÜSİAD İş adamları kapsamında Türkiye'nin göz nuru bir derneğidir. Bizlerde Yeşilyurt Belediyesi olarak her daim MÜSİAD ile iletişim halindeyiz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada yine el ele çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ben tekrardan bu nazik ziyaretlerinden dolayı sayın başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum" dedi.

MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin'in de, Malatya’nın sorunlarının çözümü noktasında istişareler yapma adına siyasilerle her zaman fikir alışverişi yapmakta olduklarını ve Malatya’nın sanayisi ve ekonomisini daha ileri götürme adına, gerek Siyasi Partiler ile gerek resmi kurumlar ile ve gerekse de sivil toplum kuruluşları ile her zaman görüş alışverişinden yana olduklarını kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 386
Bu Ay : 4752
Toplam : 4752

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom